ConFusion - Aziatisch koken

Rijke combinatie van Aziatische specerijen voor een authentieke smaak

ConFusion biedt een zorgvuldig samengestelde selectie van hoogwaardige Aziatische kruiden, die gemaakt zijn om je gerechten een authentieke smaak te geven.

Per categorie shoppen

Filteren & Sorteren

Prijzen Certificeringen Soort voeding
Filters

ConFusion: 1 - 30 van 55 artikelen

Yamaroku Shoyu "Tsurubishio" - 4 jaar Gerijpte Saishikomi

ConFusion Yamaroku Shoyu "Tsurubishio" -​ 4 jaar Gerijpte Saishikomi, 145 ml

  • Dubbel gefermenteerd (Saishikomi)
  • 4 jaar gerijpt in houten vaten
  • Bijzonder dichte smaak
€ 19,99 (€ 137,86 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Hon Wasabi - Wasabipasta Gemaakt van Echte Wasabi

ConFusion Hon Wasabi -​ Wasabipasta Gemaakt van Echte Wasabi, 42 g

  • 45 % echte wasabi
  • Zonder mierikswortel
  • Direct klaar voor gebruik
€ 5,99 (€ 142,62 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Shiro Tamari - Witte Tamari zonder Sojabonen

ConFusion Shiro Tamari -​ Witte Tamari zonder Sojabonen, 300 ml

  • Vrij van soja
  • Amberkleurig & mild
  • Geschikt voor lichtgekleurde sauzen
€ 12,99 (€ 43,30 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Isegura Shoyu - "Hibiki" Sojasaus Gerijpt op Houten Vat

ConFusion Isegura Shoyu -​ "Hibiki" Sojasaus Gerijpt op Houten Vat, 200 ml

  • Zacht en toch vol
  • Traditioneel gerijpt in kioke
  • Ideaal als alledaagse sojasaus
€ 9,99 (€ 49,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ConFusion Groene Thai Currypasta

ConFusion Groene Thai Currypasta, 70 g

  • Medium pittig
  • Zonder toevoegingsmiddelen
  • Veelzijdige combinaties
€ 3,49 (€ 49,86 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ConFusion Gele Thaise currypasta

ConFusion Gele Thaise currypasta, 70 g

  • Medium pittig tot pittig
  • Zonder toevoegingsmiddelen
  • Universeel te gebruiken
€ 3,49 (€ 49,86 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ConFusion Superior Matcha Thee Poeder Bio

ConFusion Superior Matcha Thee Poeder Bio, 40 g

  • 100% Biologische kwaliteit
  • Herkomst: Japan
  • Veganistisch
€ 9,99 (€ 249,75 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Gedroogde Biologische Shiitake Paddenstoelen

ConFusion Gedroogde Biologische Shiitake Paddenstoelen , 100 g

  • Intens aroma
  • Heerlijke smaak
€ 9,99 (€ 99,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ConFusion Biologische Timut Peper

ConFusion Biologische Timut Peper, 30 g

  • Handgeplukt
  • Fruitige citrustonen
€ 7,99 (€ 266,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ConFusion Biologische Bird's Eye Hele Chili

ConFusion Biologische Bird's Eye Hele Chili , 25 g

  • Medium pittig
  • Fruitige smaak
€ 4,99 (€ 199,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ConFusion Biologisch Chinees 5-Kruidenpoeder

ConFusion Biologisch Chinees 5-​Kruidenpoeder, 50 g

  • Voor stevige vleesgerechten
  • Aromatische kruiden
€ 6,99 (€ 139,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ConFusion Koreaanse BBQ

ConFusion Koreaanse BBQ, 50 g

  • Perfect voor chicken wings, spareribs & pulled pork
  • Met de hand gemengd en gevuld
  • Vrij van additieven
€ 5,99 (€ 119,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Usukezuri Katsuobushi - Dunne Bonitovlokken

ConFusion Usukezuri Katsuobushi -​ Dunne Bonitovlokken, 100 g

  • Fijne vlokken met umami
  • Voor bouillons & toppings
  • Japans proces
€ 14,99 (€ 149,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Mikura Sakekasu - Rode Rijstazijn 'Akane'

ConFusion Mikura Sakekasu -​ Rode Rijstazijn 'Akane', 300 ml

  • Gemaakt in Japan
  • Gerijpt in houten vaten
  • Complex aroma
€ 12,99 (€ 43,30 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ConFusion Biologisch Madras Kerriepoeder

ConFusion Biologisch Madras Kerriepoeder, 50 g

  • Zoet pittig
  • Universeel bruikbaar
€ 5,99 (€ 119,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Mikura Sakekasu - Witte Rijstazijn "Gekka"

ConFusion Mikura Sakekasu -​ Witte Rijstazijn "Gekka", 900 ml

  • Gemaakt in Japan
  • Gegerijpt in houten vaten
  • Mild van smaak
€ 23,99 (€ 26,66 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ConFusion Yamaroku Ponzu met Yuzu en Sudachi

ConFusion Yamaroku Ponzu met Yuzu en Sudachi, 145 ml

  • Verfijnd met yuzu & sudachi-sap
  • Gemaakt van traditionele sojasaus
  • Voor sushi, salade & tartaar
€ 19,99 (€ 137,86 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Tamari Shoyu "Nagara" - Tamari sojasaus 2 Jaar Gerijpt

ConFusion Tamari Shoyu "Nagara" -​ Tamari sojasaus 2 Jaar Gerijpt, 500 ml

  • 2 jaar gerijpt in Kioke houten vaten
  • Gemaakt zonder tarwe (glutenvrij)
  • Intense, pure umami smaak
€ 39,99 (€ 79,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Yui Shoyu - 14+ Maanden Gerijpte Biologische Koikuchi Sojasaus

ConFusion Yui Shoyu -​ 14+ Maanden Gerijpte Biologische Koikuchi Sojasaus, 300 ml

  • 14 tot 18 maanden rijpingstijd
  • Mooie geschenkverpakking
  • Gemaakt in Japan
€ 24,99 (€ 83,30 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Gari Gari - Umamisaus met Zwarte Knoflook

ConFusion Gari Gari -​ Umamisaus met Zwarte Knoflook, 180 ml

  • Pure verscheidenheid aan smaken
  • Veganistisch & glutenvrij
  • Veelzijdig als dip & saus
€ 14,99 (€ 83,28 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ConFusion Biologische Gouden Melk

ConFusion Biologische Gouden Melk, 60 g

  • Superfood om te drinken
  • Zoete kruidige smaak
€ 5,99 (€ 99,83 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ConFusion Sichuan Groene Peper

ConFusion Sichuan Groene Peper , 30 g

  • Citroensmaak
  • Milde kruidigheid
€ 6,99 (€ 233,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ConFusion Biologische Babi Guling - Bali BBQ

ConFusion Biologische Babi Guling -​ Bali BBQ, 50 g

  • Past perfect bij varkensvlees
  • Gemengd en gebotteld in Oostenrijk
  • Zonder zout & suiker
€ 5,99 (€ 119,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ConFusion Yuki Shio – Japans Sneeuwzout in Blik

ConFusion Yuki Shio – Japans Sneeuwzout in Blik, 40 g

  • Extreem fijne korrel
  • Ideaal voor sushi en meer
  • Gevuld in Oostenrijk
€ 8,99 (€ 224,75 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ConFusion Usukuchi Shoyu - Lichte Sojasaus

ConFusion Usukuchi Shoyu -​ Lichte Sojasaus, 500 ml

  • Ideaal voor dashi & groenten
  • Gefermenteerd in een houten vat
  • Gemaakt in Japan
€ 24,99 (€ 49,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Atsukezuri Katsuobushi - Dikke Bonitovlokken

ConFusion Atsukezuri Katsuobushi -​ Dikke Bonitovlokken, 100 g

  • Volle umami smaak
  • Voor ramen en bouillons
  • Traditionele productie
€ 14,99 (€ 149,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Mikura Sushi-azijn - Rode Rijstazijn voor sushi

ConFusion Mikura Sushi-​azijn -​ Rode Rijstazijn voor sushi, 300 ml

  • Gemaakt in Japan
  • Gerijpt in houten vaten
  • Zoet & kruidig
€ 11,99 (€ 39,97 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ConFusion Biologische Britse Curry

ConFusion Biologische Britse Curry, 50 g

  • Mild kruidig
  • Veelzijdig
€ 5,99 (€ 119,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ConFusion Biologische Maharadja Masala

ConFusion Biologische Maharadja Masala, 50 g

  • Indisch mix
  • Medium pittig
€ 5,99 (€ 119,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Hi Bi Kore Kojitsu - 18 Maanden Gerijpte Koikuchi Sojasaus

ConFusion Hi Bi Kore Kojitsu -​ 18 Maanden Gerijpte Koikuchi Sojasaus, 300 ml

  • Donkere Koikuchi Shoyu
  • Gemaakt in Shiga, Japan
  • Complexe smaak
€ 19,99 (€ 66,63 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Toen chef-kok Clemens Drdla, oprichter van ConFusion, "Professional Thai Cuisine" studeerde in Bangkok aan de beroemde Le Cordon Bleu, zei een van zijn leraren altijd: "Fusion is ok, but not confusion." Zo is de naam ConFusion ontstaan.

ConFusion gelooft dat iedereen creatieve en authentieke Aziatische gerechten kan koken! Maar hiervoor zijn 3 dingen nodig. Eerst heb je enthousiasme en een beetje geduld nodig om de regels te leren. Dan de moed om de regels te breken. En vanaf het begin heb je het juiste gereedschap nodig - authentieke ingrediënten! Rijst, pasta, kruiden en sauzen die de originele smaken van de gerechten naar boven halen en samen een feest voor de zintuigen creëren.

Breng de smaak van Azië naar huis met onze toppers: