Exclusieve pralines en chocoladespecialiteiten

Filteren & Sorteren

Prijzen Highlights Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Pralines & chocoladespecialiteiten: 1 - 30 van 91 artikelen

Casali Rum Kokos Chocolade

Casali Rum Kokos Chocolade, 750 g

  • Met een vloeibare rumkern
  • Met lekker veel krokante melkchocolade
  • Alsof je op zomervakantie gaat
€ 14,99 (€ 19,99 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Austria Mozartkugeln Chocolade Pralines

Austria Mozartkugeln Chocolade Pralines, 16 stuks (264 g)

  • Met chocolade, marsepein en nougatcrème
  • De meest bekende Oostenrijkse chocolaatjes
  • Een stukje Oostenrijkse cultuur
€ 6,29 (€ 23,83 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ragusa Geschenkpakket

Ragusa Geschenkpakket, Pure Chocolade (400 g)

  • Keuze uit drie smaken
  • Fijnste pralinévulling
  • Met hele hazelnoten
€ 14,99 (€ 37,48 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Hofbauer Mozart Kugeln Melkchocolade Box

Hofbauer Mozart Kugeln Melkchocolade Box, 600 g

  • Amandel & pistache marsepein
  • Aromatische nougat kern
  • 30 stuks individueel verpakt
€ 32,99 (€ 54,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Austria Mozartkugeln Chocolade Pralines in een Doos

Austria Mozartkugeln Chocolade Pralines in een Doos, 18 stuks (297 g)

  • Met marsepein en nougat
  • Omhuld met pure chocolade
  • Perfect als cadeau
€ 8,99 (€ 30,27 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Lindt Mini Pralines Nougat

Lindt Mini Pralines Nougat, 165 g

  • Harmonieuze selectie
  • 36 kleine meesterwerken
  • Met de hand gemaakt
€ 11,19 € 15,99 (€ 67,82 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Austria Mozartkugeln Chocolade Pralines - Witte Chocolade

Austria Mozartkugeln Chocolade Pralines -​ Witte Chocolade, 231 g

  • Kern van fijne nougat
  • Met fairtrade cacao
€ 6,29 (€ 27,23 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Lindt Mini Pralines Wit

Lindt Mini Pralines Wit, 163 g

  • Met truffel en nougat
  • Witte chocolade
  • Ideaal als cadeautje
€ 11,89 € 16,99 (€ 72,94 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ragusa Voor Vrienden

Ragusa Voor Vrienden, Pure Chocolade (132 g)

  • Met hele hazelnoten
  • Fijne pralinévulling
  • Keuze uit witte, melk of pure chocolade
€ 5,69 (€ 43,11 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Gloeilampen Pure Chocolade 60%

Zotter Schokoladen Biologische Gloeilampen Pure Chocolade 60%, 130 g

  • Delicate, zoetige smaak
  • Gezoet met ruwe rietsuiker
  • Zonder vreemde vetten
€ 6,99 (€ 53,77 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ildefonso Fijnste Weense Nougat-zoetwaren

Ildefonso Fijnste Weense Nougat-​zoetwaren, 15 stuks (150 g)

  • Gemaakt van de beste hazelnoten
  • 100% duurzame cacao
  • 7 lichte en donkere lagen
€ 8,69 (€ 57,93 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Casali Schoko-Banane XL

Casali Schoko-​Banane XL, 22 g

  • Bar formaat
  • Geweldig om mee te nemen
  • Met echte bananenpulp
€ 0,99 (€ 45,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Lindt Lindor Bonbons Assorted

Lindt Lindor Bonbons Assorted, 500 g

  • Melkchocolade, pure chocolade & witte chocolade
  • Zacht smeltende Lindor-vulling
  • Handige grootverpakking
€ 26,99 (€ 53,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Hofbauer Sissi Chocolade Geschenkset

Hofbauer Sissi Chocolade Geschenkset, 200 g

  • Met hazelnoot-nougatcrème
  • Ideaal om cadeau te geven
  • Fijne abrikozensmaak
€ 12,99 (€ 64,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Casali Originele Chocolade Bananen

Casali Originele Chocolade Bananen, 48 stuks (600 g)

  • Met echt Chiquita-bananenmerk
  • Fruitig en zoet
  • Met een Fairtrade kwaliteitszegel
€ 14,99 (€ 24,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Lindt Lindor Bonbons Double Chocolate

Lindt Lindor Bonbons Double Chocolate, 137 g

  • 100% melkchocolade
  • Zacht smeltende vulling
  • Grote voorraadverpakking
€ 8,99 (€ 65,62 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Zotter Schokoladen Biologische Gloeilampen Mix

Zotter Schokoladen Biologische Gloeilampen Mix, 130 g

  • 6 verschillende soorten
  • Natuurlijke kleur van bessen
  • Veelzijdig
€ 6,99 (€ 53,77 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Lindt Lindor Bonbons Dark Assorted

Lindt Lindor Bonbons Dark Assorted, 500 g

  • Met 3 verschillende soorten
  • Fijnste pure chocolade
  • Geweldig cadeau-idee
€ 20,99 € 29,99 (€ 41,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Hofbauer Sissi Kugeln Box

Hofbauer Sissi Kugeln Box, 600 g

  • Marsepein met abrikozensmaak
  • Romige nougat kern
  • Bevat abrikozenbrandewijn
€ 32,99 (€ 54,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Lindt Nuxor Pure Chocolade Pralines

Lindt Nuxor Pure Chocolade Pralines, 150 g

  • Donkere gianduja en hele hazelnoten
  • Een specialiteit uit Piemonte
  • Elegante geschenkdoos
€ 9,99 (€ 66,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Manner Pepermuntchocolade gedipt

Manner Pepermuntchocolade gedipt, 150 g

  • Minty-vers
  • Met pepermuntolie
  • Suikerfondant met chocolade
€ 2,99 (€ 19,93 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Hofbauer Mozart Kugeln Zartbitter Box

Hofbauer Mozart Kugeln Zartbitter Box, 600 g

  • Marsepein & pure chocolade
  • Romige nougat kern
  • 30 stuks per doos
€ 32,99 (€ 54,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Caffarel Hazelnootpralines met gianduia

Caffarel Hazelnootpralines met gianduia, 125 g

  • Donkere & lichte chocolaatjes
  • Hele, geroosterde hazelnoten
  • Smeltend en aromatisch
€ 11,29 (€ 90,32 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Casali Coconuts

Casali Coconuts, 100 g

  • Bevat geen alcohol
  • Witte chocolade en kokos
  • Met een vloeibare kern
€ 3,19 (€ 31,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Zotter Schokoladen Biologische BASiC Gloeilampen Koffie

Zotter Schokoladen Biologische BASiC Gloeilampen Koffie, 130 g

  • Gemaakt van Fairtrade koffie
  • Met echte cacaoboter
  • Smelt gemakkelijk
€ 6,99 (€ 53,77 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Manner Fijne Pralines

Manner Fijne Pralines, 150 g

  • Suiker fondant
  • Ook om te decoreren
  • Met pure chocolade coating
€ 2,59 (€ 17,27 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Govinda Vegan Bio Pralinés

Govinda Vegan Bio Pralinés, Dadel -​ Marsepein (70 g)

  • Pure chocolade
  • Fruitige vullingen
  • Glutenvrij
€ 4,29 (€ 61,29 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Viani Tartufi Dolci Geschenkverpakking

Viani Tartufi Dolci Geschenkverpakking, 125 g

  • Twee soorten chocolaatjes
  • Handgemaakt
  • In een mooie geschenkdoos
€ 13,59 (€ 108,72 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Hofbauer Für Verwöhnte Marzipan

Hofbauer Für Verwöhnte Marzipan, 122 g

  • Verschillende marsepein specialiteiten
  • Ideaal souvenir
  • Mooie cadeauverpakking
€ 8,19 (€ 67,13 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische BASiC Gloeilampen Witte Chocolade

Zotter Schokoladen Biologische BASiC Gloeilampen Witte Chocolade, 130 g

  • Witte chocolade coating
  • 30% pure cacaoboter
  • Met biologische melk uit de Alpen
€ 6,99 (€ 53,77 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober