Lindt Lindor Bonbons Double Chocolate, 137 g

Dubbel zoveel chocoladeplezier

€ 8,99

(€ 65,62 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 137 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Kenmerken & Voordelen

  • 100% melkchocolade
  • Zacht smeltende vulling
  • Grote voorraadverpakking

Vaak samen gekocht met Lindt Lindor Bonbons Dark Assorted, 500 g

Lindt Lindor Bonbons Double Chocolate, 137 g € 8,99 (€ 65,62 / kg)
Lindt Lindor Bonbons Dark Assorted, 500 g € 20,99 (€ 41,98 / kg)
Totaalprijs: € 29,98
Beschrijving

Verleidelijke, authentieke Lindor-magie: aromatische Lindt-melkchocolade omhult de zacht smeltende vulling van chocoladecrème. Double Chocolate vervult al je chocoladedromen in de beste confiseriekwaliteit. Dankzij de handige grootverpakkingen is dit een genot dat je gemakkelijk met je dierbaren kunt delen!

Art. nr.: LS-805665
Inhoud: 137 g
EAN: 8003340805665
Producentnummer: 805665
Merken: Lindt
Oorsprong: Oostenrijk, Zwitserland
Kan sporen bevatten van: H - noten
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 2650 / 633 kj / kcal
Vet 50 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 37 g
Koolhydraten 38 g
  waarvan Suiker 36 g
Eiwitten 5,6 g
Zout 0,19 g
Ingrediënten

suiker, plantaardige vetten (Kokos, palmpitten), cacaoboter, Cacaomassa, melkpoeder, magere melkpoeder, magere cacaopoeder, lactose, geklaarde boter, emulgator (Sojalecithine), gerstemoutextract, natuurlijk aroma, Zout, aroma’s, Vanille

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Lindt & Sprüngli (Austria) GmbH, Hietzinger Hauptstraße 1A, 1130 , Wien, Oostenrijk, www.lindt.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Lindt Lindor Bonbons Double Chocolate

5,0 van 5 sterren
5 Sterren
1 (100%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

1 Beoordeling

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder