Exclusieve geschenksets

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Geschenksets: 1 - 30 van 36 artikelen

Paella Kit met Pan

La Chinata Paella Kit met Pan, 1

  • Wordt geleverd met paella kruiden
  • Een geweldig cadeau-idee voor fijnproevers
€ 27,99

Bezorging uiterlijk op 03. november

Paellabox "La Chinata" voor 4 Personen

La Chinata Paellabox "La Chinata" voor 4 Personen, Voor 4 personen

  • Met een echte paellapan (voor inductiekookplaten)
  • Maakt een mooi cadeau
  • Geproduceerd in de hoogste kwaliteit
€ 30,49

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

STAUD‘S Cadeaudoos ''Sissi & Franz''

STAUD‘S Cadeaudoos ''Sissi & Franz''

  • 1x abrikozenjam
  • 1x aardbeienjam
  • Origineel cadeau
€ 12,99

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Paella Kit

La Chinata Paella Kit

  • Gemaakt zonder kleurstoffen of conserveermiddelen
  • Met heerlijke Paella kruiden
  • Glutenvrij
€ 12,99

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Steirerkraft Stiermarks Duet

Steirerkraft Stiermarks Duet, 1 set (200 ml)

  • Ideaal voor salades
  • Combo pakket
  • Uit Stiermarken
€ 12,09 (€ 60,45 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ölmühle Solling Biologische Salade Oliën

Ölmühle Solling Biologische Salade Oliën, 300 ml

  • Fruitige tot pittige oliën
  • Van gecontroleerde biologische teelt
  • Leuk om cadeau te geven
€ 16,05 € 16,99 (€ 53,50 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Greenomic Kaassaus Set

Greenomic Kaassaus Set, 140 g

  • 1x Kastanjehoning
  • 1x Sinaasappel-gemberjam
  • 1x Ui & chili fruit spread elk
€ 11,99 (€ 85,64 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Hofladen Hirschmann Stiermarks Trio

Hofladen Hirschmann Stiermarks Trio, 3 stuks

  • Pompoenpittenolie, wijnazijn en pompoenpittenkruidenzout
  • Geweldig als cadeau
  • Een Stiermarkse verwennerij in één pakket
€ 19,89 (€ 6,63 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Khoysan Mason Fermentatie Set

Khoysan Mason Fermentatie Set

  • Praktische fermentatie accessoires in een set
  • BPA- en ftalaatvrij
  • Duurzame conserveringsmethode
€ 77,99

Gratis bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ölmühle Solling Biologische Olie Set - Echt!

Ölmühle Solling Biologische Olie Set -​ Echt!

  • Met kwaliteitscertificaat
  • Biologische oliespecialiteiten
  • Vers geperst
€ 16,99

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Azijncrèmes Cadeau- en Proefset

Ölmühle Solling Biologische Azijncrèmes Cadeau-​ en Proefset

  • Een geweldig culinair cadeau
  • In een hoogwaardige geschenkdoos
  • Ideaal voor desserts, salades en sauzen
€ 19,99

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Pasta Kit - Spaghetti met Tomaten en Basilicum Saus

Greenomic Pasta Kit -​ Spaghetti met Tomaten en Basilicum Saus

  • 1 x Pasta, 250 g
  • 1 x Tomaten-basilicumsaus, 170 ml
  • 1 x Beukenhouten lepel
€ 12,99

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Greenomic Pasta Kit - Met Citroen Olijfolie

Greenomic Pasta Kit -​ Met Citroen Olijfolie

  • 1 x 250 g pasta
  • 1 x 100 ml gearomatiseerde olijfolie
  • 1 x Beukenhouten lepel
€ 12,99

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

STAUD‘S 'Staud's Wien'' Set - Zwart

STAUD‘S 'Staud's Wien'' Set -​ Zwart

  • 1x bosbes
  • 1x abrikoos
  • 1x aardbei
€ 6,29

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Fink's Delikatessen Pesto in Glazen Potjes Cadeauset

Fink's Delikatessen Pesto in Glazen Potjes Cadeauset, 3 Stuks (318 ml)

  • 1 x Potje Tomaten en Zwarte Walnoten Pesto
  • 1 x Potje Kruidenpesto
  • 1 x Potje Biologische Gebakken Uienpesto
€ 26,49 (€ 83,30 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Hofladen Hirschmann Pompoenpitolie-liefde Cadeaupakket

Hofladen Hirschmann Pompoenpitolie-​liefde Cadeaupakket

  • 1x pompoenpitolie BGA
  • 1x pompoenpittenpesto
  • 1x pompoenpitten kruidenzout
€ 19,99

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Fink's Delikatessen Biologische Sieraden Pesto - Geschenkset

Fink's Delikatessen Biologische Sieraden Pesto -​ Geschenkset

  • 1 x geroosterde uienpesto (143 ml)
  • 1 x tomatenpesto (143 ml)
  • 1 x knoflookpesto (143 ml)
€ 27,99

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Fink's Delikatessen Zoete Verleiding Cadeauset

Fink's Delikatessen Zoete Verleiding Cadeauset, 3 Stuks (636 ml)

  • 3 varianten
  • Met stukjes fruit
  • Uit Stiermarken
€ 34,49 (€ 54,23 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Hofladen Hirschmann Cadeaupakket Vruchtenkwartet

Hofladen Hirschmann Cadeaupakket Vruchtenkwartet

  • 4 fruitspreads
  • Handgemaakt
  • Variabele inhoud volgens het seizoen
€ 29,49

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ölmühle Solling Set van Mediteranne Oliën

Ölmühle Solling Set van Mediteranne Oliën

  • In een geschenkdoos
  • Koudgeperst
€ 16,99

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Greenomic Pasta Kit - Trofie met Pesto

Greenomic Pasta Kit -​ Trofie met Pesto

  • 1 x Pasta, 250 g
  • 1 x Basilicum schapenkaas pesto, 90 g
  • 1 x Beukenhouten lepel
€ 12,99

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Hofladen Hirschmann Steiermarkgenot Cadeaupakket

Hofladen Hirschmann Steiermarkgenot Cadeaupakket

  • 6 lekkernijen uit Stiermarken
  • Geschenkdoos met deksel
  • Variabele inhoud volgens het seizoen
€ 45,49

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Greenomic Pasta Kit - Pappardelle met Champignons

Greenomic Pasta Kit -​ Pappardelle met Champignons

  • 1 x 250 g pasta
  • 1 x 170 ml tomaten-eekhoorntjesbroodsaus
  • 1 x Beukenhouten lepel
€ 12,99

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Steirerkraft Trilogie

Steirerkraft Trilogie

  • Voor echte kenners
  • Typisch Stiermarken
  • Perfect als souvenir
€ 21,49

Bezorging uiterlijk op 21. oktober

Best of Vulcano

Vulcano Best of Vulcano

  • Heerlijke worst- en hamspecialiteiten
  • Ideaal als cadeau
  • Fijn vakmanschap
€ 102,99

Gratis bezorging uiterlijk op 19. oktober

STYX Paasdoosje - Haas

STYX Paasdoosje -​ Haas

  • 1x aloë vera bodycrème "Vrolijk Pasen", 50ml
  • 1x Biologische Paaschocolade voor Kinderen, 50g
€ 10,89

Uitverkocht

Hofladen Hirschmann Cadeauset "Quer durch die Steiermark"

Hofladen Hirschmann Cadeauset "Quer durch die Steiermark"

  • 7 specialiteiten uit Stiermarken
  • Hartige & zoete lekkernijen
  • In een geschenkdoos met deksel
€ 60,99

Gratis bezorging uiterlijk op 20. oktober

SteirerReis Fuchs Cadeauset "Steirer Risotto"

SteirerReis Fuchs Cadeauset "Steirer Risotto"

  • 6 Stiermarkse specialiteiten
  • Cadeauset met kijkvenster
  • Notige, fruitige en kruidige lekkernijen
€ 49,49

Bezorging uiterlijk op 19. oktober

Greenomic Bruschetta Saus Set

Greenomic Bruschetta Saus Set, 140 g

  • Typisch Italiaans
  • 4 groentespreads
  • Leuke cadeauset
€ 11,99 (€ 85,64 / kg)

Bezorging uiterlijk op 19. oktober

Hofladen Hirschmann Salzzwerg

Hofladen Hirschmann Salzzwerg

  • 4 specialiteiten
  • 25g inhoud per stuk
  • Zonder conserveringsmiddelen & antiklontermiddelen
€ 14,79

Bezorging uiterlijk op 20. oktober