Muesli's en granen

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Muesli's: 13 artikelen

BioKing Crunchy Bio

BioKing Crunchy Bio, Crunchy Berries (375 g)

  • Met havermout
  • Natuurlijke zoetheid
€ 7,59 (€ 20,24 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

BioKing Bio Crunchy Granola

BioKing Bio Crunchy Granola, 750 g

  • Gebakken muesli
  • Gezoet met ruwe rietsuiker
€ 6,99 (€ 9,32 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

BioKing Biologische Speltvlokken

BioKing Biologische Speltvlokken, 300 g

  • Knapperig en krokant
  • Zachte verwerking
  • Ongezoet
€ 3,79 € 3,99 (€ 12,63 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

BioKing Bio Vitaalmuesli

BioKing Bio Vitaalmuesli, 375 g

  • Fruitig muesliplezier
  • Graanmix
  • Met gedroogd fruit, zaden & noten
€ 5,99 (€ 15,97 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

BioKing Bio Premium Crunchy Muesli

BioKing Bio Premium Crunchy Muesli, Chocolade Noot (375 g)

  • Zacht gebakken muesli
  • Met gedroogd fruit & noten
€ 5,79 (€ 15,44 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

BioKing Biologische Vruchtenmuesli

BioKing Biologische Vruchtenmuesli, 500 g

  • Als ontbijt of als topping
  • Met rozijnen, abrikozen, dadels en bananen
€ 4,99 (€ 9,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

BioKing Bio Cornflakes

BioKing Bio Cornflakes, 375 g

  • Knapperige ontbijtgranen
  • Gezoet met ruwe rietsuiker
€ 3,49 (€ 9,31 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

BioKing Bio Havervlokken

BioKing Bio Havervlokken, 500 g

  • Grootbladige vlokken
  • Schoongemaakt & onthaard
  • Zacht productieproces
€ 1,99 (€ 3,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

BioKing Biologische Bessenmuesli

BioKing Biologische Bessenmuesli, 375 g

  • Twee keer zoveel bessen
  • Verse, fruitige ingrediënten
  • Geweldig voor het ontbijt
€ 4,89 (€ 13,04 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

BioKing Bio Ontbijtporridge

BioKing Bio Ontbijtporridge, Banaan (500 g)

  • Zowel koud of warm lekker
  • Fijne volkoren havervlokken
€ 5,49 (€ 10,98 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar

BioKing Biologische Basis Muesli

BioKing Biologische Basis Muesli , 750 g

  • Voor verschillende ontbijtvariaties
  • Met zonnebloempitten, lijnzaad en sesamzaad
€ 2,99 (€ 3,99 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar

BioKing Bio Vlokkenmix

BioKing Bio Vlokkenmix, 500 g

  • Met een hoog aandeel havermout
  • Voor muesli's, fruitsalades, yoghurt & nog veel meer
  • Ook perfect voor het ontbijt
€ 1,89 (€ 3,78 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar

BioKing Bio Gepofte Tarwe

BioKing Bio Gepofte Tarwe, 200 g

  • Aangename zoetheid
  • Ideaal voor muesli & tussendoortjes
€ 2,49 (€ 12,45 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar