BioKing Bio Cornflakes, 375 g

Natuurlijk en traditioneel gemaakt van gedroogde maïs

€ 3,49

(€ 9,31 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 375 g

Nog 4 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Knapperige ontbijtgranen
  • Gezoet met ruwe rietsuiker

Vaak samen gekocht met Alnatura Biologische Crunchy Spelthaver, 375 g

BioKing Bio Cornflakes, 375 g € 3,49 (€ 9,31 / kg)
Alnatura Biologische Crunchy Spelthaver, 375 g € 3,19 (€ 8,51 / kg)
Totaalprijs: € 6,68
Beschrijving

De cornflakes gemaakt van gedroogde maïs zijn niet geëxtrudeerd, zijn knapperig en hebben een zoete smaak van maïs en wat mout.

Toepassingstips:
Ideaal voor muesli's met yoghurt of melk om mee te bakken of gewoon om te snacken.

Waarschuwing voor mensen met allergieën:
Kan door productie sporen bevatten van gluten, noten, soja en sesam.

Art. nr.: XAY-PL-100602
Inhoud: 375 g
EAN: 9120013234221
Producentnummer: 100602
Merken: BioKing
Certificeringen: Biologisch gecertificeerd
Soort voeding: veganistisch, vegetarisch
Kan sporen bevatten van: A - gluten, F - sojabonen, H - noten, N - sesamzaad
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 1562 / 373 kj / kcal
Vet 1 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0,4 g
Koolhydraten 83,2 g
  waarvan Suiker 4,8 g
Vezels 2,9 g
Eiwitten 6,3 g
Zout 1,7 g
Ingrediënten

maïs[1], ruwe rietsuiker[1], Meersalz, maïsmout[1]

  1. uit gecontroleerde biologische landbouw
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Philipp Loicht Organic Food GmbH, Achenfeldweg 8, 6250, Kundl, Oostenrijk, office@bioking.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor BioKing Bio Cornflakes

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder