BioArt Chips Rosemary, 100 g
Rustieke, kruidige snack met verfijnd kruidenaroma
€ 4,99
(€ 49,90 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Knapperige bite
- Aromatisch en hartig
- Verrijkt met rozemarijn
Bijpassend
Beschrijving
Deze biologische chips met rozemarijn worden gemaakt van zorgvuldig geselecteerde aardappels, die samen met de schil worden verwerkt. Ze worden langzaam en goudgeel gebakken in biologische zonnebloemolie, waardoor de pure aardappelsmaak volledig tot zijn recht komt. De subtiele kruidenmix geeft de chips een verfijnd aroma met een licht hartige touch, waardoor dit een bijzonder lekkere snack is om van te genieten.
| Art. nr.: | BIOG-332843 |
|---|---|
| Inhoud: | 100 g |
| EAN: | 9006241302065 |
| Producentnummer: | 332843 |
| Merken: | BioArt |
| Certificeringen: | EU biologisch keurmerk |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren, Sluit de verpakking opnieuw na gebruik |
Ingrediënten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2010 / 480 kj / kcal |
| Vet | 25 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 2,7 g |
| Koolhydraten | 57 g |
| waarvan Suiker | 2,1 g |
| Vezels | 4,9 g |
| Eiwitten | 5,6 g |
| Zout | 1,2 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Oostenrijk, office@bioart.at, www.bioart.at |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor BioArt Chips Rosemary
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.800 producten