BioArt Bosbessenjam, 250 g
Puur fruitgenot boordevol aroma
€ 8,99
(€ 35,96 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Gemaakt met biologische vruchten
- Extra hoog fruitgehalte
- Zonder kunstmatige toevoegingen
Bijpassend
Beschrijving
Deze bosvruchten light jam is bereid met zorgvuldig geselecteerd biologisch fruit en op traditionele wijze ingekookt. Dankzij het hoge fruitgehalte ervaar je een intense, volle smaak die perfect in balans wordt gebracht door echte biologische citroensap. De jam bevat plantaardig pectine en is volledig vrij van kunstmatige toevoegingen.
| Art. nr.: | BIOG-315177 |
|---|---|
| Inhoud: | 250 g |
| EAN: | 9006241200378 |
| Producentnummer: | 315177 |
| Merken: | BioArt |
| Samenstelling fruit: | Bessen |
| Certificeringen: | EU biologisch keurmerk |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder smaakversterkers, Zonder kleurstoffen |
Ingrediënten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 729 / 174 kj / kcal |
| Vet | <0,5 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | <0,1 g |
| Koolhydraten | 39 g |
| waarvan Suiker | 39 g |
| Eiwitten | 0,7 g |
| Zout | 0,03 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Oostenrijk, office@bioart.at, www.bioart.at |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor BioArt Bosbessenjam
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.800 producten