BIO PRIMO Biologische Gember Immuunshot, 60 ml

De shot voor elke dag

€ 1,79

(€ 29,83 / L, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 60 ml

Op voorraad vanaf 06. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 09. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Verse gember
  • Gecombineerd met appel- en citroensap
  • Gezoet met agavesiroop

Vaak samen gekocht met BIO PRIMO Biologische Kurkuma Shot, 60 ml

BIO PRIMO Biologische Gember Immuunshot, 60 ml € 1,79 (€ 29,83 / L)
BIO PRIMO Biologische Kurkuma Shot, 60 ml € 1,79 (€ 29,83 / L)
Totaalprijs: € 3,58
Beschrijving

Gember is een populaire specerij, vooral in de koude wintermaanden, en wordt bijzonder gewaardeerd in shotjes. In combinatie met appel- en citroensap en gezoet met agavesiroop heeft het shotje een lichtzoete smaak en is het aangenaam om te drinken. Ideaal voor elke dag.

Art. nr.: MM-2048
Inhoud: 60 ml
EAN: 2200288657288
Producentnummer: 2048
Merken: BIO PRIMO
Certificeringen: Biologisch gecertificeerd volgens de EC biologische verordening
Soort voeding: veganistisch, vegetarisch
Bewaarinstructies: Na opening koelen en binnen enkele dagen consumeren, Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Ingrediënten

drinkwater, 17 % gember sap (gember sap[1], stukjes gember[1]), agavesiroop[1], appelsap[1], citroensap[1], antioxidant (ascorbinezuur (E300))

  1. uit gecontroleerde biologische landbouw
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 218 / 52 kj / kcal
Vet 0 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0 g
Koolhydraten 13 g
  waarvan Suiker 12 g
Eiwitten 0 g
Zout 0 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Holderhof Deutschland GmbH, Turmstrasse 11, 78467, Konstanz, Duitsland, holderhof.ch

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Biologische Gember Immuunshot

5,0 van 5 sterren
5 Sterren
1 (100%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

1 Beoordeling