Peper van Ankerkraut

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Peper: 8 artikelen

Ankerkraut Rode Kampot

Ankerkraut Rode Kampot, 70 g

  • Uit Cambodja
  • Zeer zeldzaam
  • Edele variëteit
€ 8,99 (€ 128,43 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ankerkraut Zwarte Kampot

Ankerkraut Zwarte Kampot, 80 g

  • Fijn aroma
  • Subtiele kruiden
  • Ideaal voor vleesgerechten
€ 8,99 (€ 112,38 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ankerkraut Tellicherry Peper, heel

Ankerkraut Tellicherry Peper, heel, 70 g

  • Met de hand geoogst
  • Aroma's van citrus en hars
  • Langdurige smaak
€ 5,99 (€ 85,57 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ankerkraut Roze Peper

Ankerkraut Roze Peper, 45 g

  • Vruchten van de Peruaanse peperboom
  • Aromatisch
  • Zachte en vurige accenten
€ 5,99 (€ 133,11 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ankerkraut Pepper Symphony, grof

Ankerkraut Pepper Symphony, grof, 70 g

  • Pittig
  • Perfect bij vlees
  • Fijn aroma
€ 6,99 (€ 99,86 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ankerkraut Kleurrijke Peper

Ankerkraut Kleurrijke Peper, 70 g

  • Een visueel genot
  • Ideaal voor pepermolens en vijzels
  • Veelzijdig
€ 6,49 (€ 92,71 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ankerkraut Voatsiperifery Jungle Peper

Ankerkraut Voatsiperifery Jungle Peper, 60 g

  • Erg zeldzaam
  • Opwindende smaak
  • Citrusachtige smaak
€ 10,99 (€ 183,17 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar

Ankerkraut Biologische Citroenpeper

Ankerkraut Biologische Citroenpeper, 85 g

  • Gearomatiseerde witte bergpeper
  • Perfect voor vis, steak en asperges
  • Vrij van kunstmatige smaakstoffen
€ 8,99 (€ 105,76 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar