Zotter Schokoladen Biologische Chocolade Mini Pistache, 20 g

Fijne biologische chocolade met een verfijnde pistachevulling in mini-formaat

Nieuw!

€ 1,99

(€ 99,50 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 20 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Kenmerken & Voordelen

  • Pure melkchocolade
  • Pistachemarsepein & amandelnougat
  • Verfijnd met geroosterde pistachenoten

Vaak samen gekocht met Zotter Schokoladen Biologische Drinkchocolade - Voor Kinderen, 110 g

Zotter Schokoladen Biologische Chocolade Mini Pistache, 20 g € 1,99 (€ 99,50 / kg)
Zotter Schokoladen Biologische Drinkchocolade - Voor Kinderen, 110 g € 7,03 (€ 63,91 / kg)
Totaalprijs: € 9,02
Beschrijving

Met deze ambachtelijke mini-chocolade van Zotter geniet je van een waar meesterwerk van chocoladekunst in handig klein formaat. Deze verfijnde biologische creatie verleidt met een heerlijke vulling van pistachemarsepein en amandelnougat, verrijkt met stukjes geroosterde pistache en omhuld met zacht smeltende pure melkchocolade.

Art. nr.: ZSM-18939
Inhoud: 20 g
EAN: 09006403091387
Producentnummer: 18939
Merken: Zotter Schokoladen
Certificeringen: EU / niet-EU biologisch label
Kan sporen bevatten van: A - gluten, C - ei, E - pinda's, H - noten, N - sesamzaad
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Eigenschappen: Zonder alcohol
Ingrediënten

ruwe rietsuiker[1], Cacaomassa[1], cacaoboter[1], melkpoeder[2], volle melk[2], smeltkaas[2] (7 % rauwe melk kaas[2], crème[2], water, Zuurteregelaar (trinatriumcitraat)), magere melkpoeder[2], Mandeln[2], glucosestroop[2], invertsuikersiroop[2], Appel Balsamico Azijn[2], zoet weipoeder[2], hele rietsuiker[1], vanillebonen poeder[1], Steenzout, emulgator (sojalecithine[2]), kaneel[2], Zitronenpulver[2] (citroensapconcentraat[2], maïszetmeel[2]), Orangenpulver[2] (sinaasappelsap concentraat[2], Rijstmeel[2]), rozenblaadjes[2], 60 % minimaal cacaogehalte in melkchocolade[2]

  1. afkomstig uit eerlijke handel
  2. uit biologische landbouw
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Oostenrijk, www.zotter.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Zotter Schokoladen Biologische Chocolade Mini Pistache

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder