Zotter Schokoladen Bio Braam - Hazelnoot, 70 g

Fruitige, notige biologische chocolade

Nieuw!

€ 4,99

(€ 71,29 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 70 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Kenmerken & Voordelen

  • Melkchocolade met kastanje
  • Met braamganache
  • Met hazelnootnougat

Vaak samen gekocht met Zotter Schokoladen Quadratur des Kreises l - 70% / 30% Melkchocolade zonder Toegevoegde Suikers, 70 g

Zotter Schokoladen Bio Braam - Hazelnoot, 70 g € 4,99 (€ 71,29 / kg)
Zotter Schokoladen Quadratur des Kreises l - 70% / 30% Melkchocolade zonder Toegevoegde Suikers, 70 g € 4,39 (€ 62,71 / kg)
Totaalprijs: € 9,38
Beschrijving

Ambachetelijke chocolade Braam Hazelnoot van Zotter staat je een verrassend smaakduo te wachten. Deze verfijnde biologische creatie combineert fruitige bramen met zachte hazelnootnougat, omhuld door smeltzachte melkchocolade met kastanje.

Art. nr.: ZSM-16664
Inhoud: 70 g
EAN: 09006403091189
Producentnummer: 16664
Merken: Zotter Schokoladen
Certificeringen: EU / niet-EU biologisch label
Kan sporen bevatten van: A - gluten, C - ei, E - pinda's, H - noten, N - sesamzaad
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Eigenschappen: Zonder alcohol
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Oostenrijk, www.zotter.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Zotter Schokoladen Bio Braam - Hazelnoot

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder