Zoete crèmes op basis van noten, zaden & cacao

Filteren & Sorteren

Prijzen Highlights Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Crèmes: 1 - 30 van 118 artikelen

Alnatura Biologische Hazelnoot-Dadelcrème

Alnatura Biologische Hazelnoot-​Dadelcrème, 240 g

  • Van slechts 3 ingrediënten
  • Het zoete van dadels
  • Volledig veganistisch
€ 8,19 (€ 34,13 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Chocolade-Hazelnotenpasta

Alnatura Biologische Chocolade-​Hazelnotenpasta, 250 g

  • 45% hazelnoten
  • Zonder emulgatoren
  • Ideaal als spread
€ 6,79 (€ 27,16 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Kokos- & Amandelpasta met Dadels

Rapunzel Biologische Kokos-​ & Amandelpasta met Dadels, 250 g

  • Verspreiden en verfijnen
  • Natuurlijk zoet en zonder emulgatoren
  • Verfijnt gebak, mueslis en meer
€ 6,49 (€ 25,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

nu3 Organic Almond Butter Brown

nu3 Organic Almond Butter Brown, 500 g

  • Verfijnt je gerechten
  • Ongepelde amandelpitten
  • Met natuurlijke zoetheid
€ 16,99 (€ 33,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Govinda Biologische Chufella

Govinda Biologische Chufella, 220 g

  • Zonder palmolie
  • Nootachtige chocoladesmaak
  • Gesmeerd met tijgernoten
€ 7,79 (€ 35,41 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Witte Amandelpasta uit Europa

Rapunzel Biologische Witte Amandelpasta uit Europa, 500 g

  • 100% gepelde amandelen
  • Extra romig en aromatisch
  • Exclusief biologische teelt in de EU
€ 14,99 (€ 29,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Mama's Superfood Cacaocrème

MAMA's Mama's Superfood Cacaocrème, 200 g

  • Gemaakt van puur natuurlijke ingrediënten
  • Geroosterde pompoen, kaneel & cacao
  • Verfijnd met sinaasappelsap
€ 2,99 (€ 14,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Rapunzel Biologische Samba Hazelnoot

Rapunzel Biologische Samba Hazelnoot, 500 g

  • 45% hazelnoten
  • Fijn verwerkt
  • Afgerond met bourbon vanille
€ 9,99 (€ 19,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Pindamoes

Alnatura Biologische Pindamoes, 250 g

  • Gemaakt van 100% pinda's
  • Aziatisch-nootachtig en romig
  • Zonder stabilisatoren
€ 3,19 (€ 12,76 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Rapunzel Biologische Amandelpasta

Rapunzel Biologische Amandelpasta, 500 g

  • 100% geroosterde amandelen
  • Nootachtige amandelsmaak
  • Veganistisch en zonder toevoegingen
€ 15,99 (€ 31,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Caffarel Hazelnootcrème met pure chocolade

Caffarel Hazelnootcrème met pure chocolade, 210 g

  • Smeltende gianduia
  • 40% Piemontese hazelnoten
  • Zonder gluten & palmolie
€ 14,99 (€ 71,38 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Rapunzel Biologische Amandel-Tonkacrème

Rapunzel Biologische Amandel-​Tonkacrème, 250 g

  • Amandelen, melk en tonkaboon
  • Delicate aroma's
  • Als spread of vulling
€ 6,49 (€ 25,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Tahini Sesammoes

Alnatura Biologische Tahini Sesammoes, 250 g

  • Voor dipsauzen, hummus en pittige gerechten
  • Aromatische nootachtige smaak
  • Zonder stabilisatoren
€ 3,59 (€ 14,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Kokos-Amandelpasta

Alnatura Biologische Kokos-​Amandelpasta, 250 g

  • Fijn en romig recept
  • Exotische zoete noot
  • Zonder emulgatoren
€ 5,99 (€ 23,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Rapunzel Biologische Pindakaas

Rapunzel Biologische Pindakaas, 500 g

  • 100% pinda's
  • Geen toevoegingen
  • Aromatische smaak
€ 6,49 (€ 12,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Rapunzel Biologische Geroosterde Amandelspread

Rapunzel Biologische Geroosterde Amandelspread, 250 g

  • Met geroosterde amandelen
  • Zonder kunstmatige toevoegingen
  • Fijne karamelsmaak
€ 6,99 (€ 27,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Galup Hazelnoot-Cacaocrème

Galup Hazelnoot-​Cacaocrème, 200 g

  • Bijzonder romig
  • Fijne hazelnootnoot
  • Zachte cacaosmaak
€ 10,85 € 15,59 (€ 54,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Pindakaas Crunchy

Alnatura Biologische Pindakaas Crunchy , 250 g

  • Met knapperige stukjes pinda
  • Om te smeren, te verfijnen en te snacken
  • 100% biologisch en vegan
€ 3,29 (€ 13,16 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Rapunzel Biologische Kokos-Amandelcrème

Rapunzel Biologische Kokos-​Amandelcrème, 250 g

  • Extra romig, zoet en aromatisch
  • Met Cristallino-suiker en bourbon vanille
  • Om te smeren, vullen en te snacken
€ 6,49 (€ 25,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Scyavuru Pistachecrème met Crunch

Scyavuru Pistachecrème met Crunch, 200 g

  • Knapperige, gekonfijte pistachestukjes
  • Ideaal voor taarten, gebak en ijs
  • Pure smaak
€ 10,99 (€ 54,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Kokos- & Hazelnootmoes met Dadels

Rapunzel Biologische Kokos-​ & Hazelnootmoes met Dadels, 200 g

  • Als spread of om te verfijnen
  • Natuurlijk zoet en zonder emulgatoren
  • Verfijnt gebak, mueslis en meer
€ 6,99 (€ 34,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Kokosmoes

Alnatura Biologische Kokosmoes, 225 g

  • Exotisch en romig
  • Zonder stabilisatoren
€ 4,19 (€ 18,62 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

nu3 Organic Peanut Butter

nu3 Organic Peanut Butter, Smooth (250 g)

  • Gemaakt van 100% geroosterde pinda's
  • Zacht gemalen
  • Lactosevrij & vegan
€ 3,99 (€ 15,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Rapunzel Biologische Tahini (Sesampasta)

Rapunzel Biologische Tahini (Sesampasta), 250 g

  • Zachtjes geroosterd
  • Fijngemalen
  • Zonder toevoegingen
€ 4,49 (€ 17,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Mama's Superfood Vanillecrème

MAMA's Mama's Superfood Vanillecrème, 200 g

  • Gemaakt van puur natuurlijke ingrediënten
  • Geroosterde pompoen, kaneel & vanille
  • Verfijnd met sinaasappelsap
€ 2,99 (€ 14,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Hazelnoot-Pralinépasta

Alnatura Biologische Hazelnoot-​Pralinépasta, 250 g

  • Romig, nootachtig en aromatisch
  • Bevat 25% geroosterde hazelnoten
  • Veganistisch en zonder emulgatoren
€ 6,19 (€ 24,76 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Geroosterde Amandelspread

Alnatura Biologische Geroosterde Amandelspread, 225 g

  • Knapperige amandelen en Ceylon-kaneel
  • Volle karameltonen
  • Zonder emulgatoren
€ 7,29 (€ 32,40 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Rapunzel Biologische Kokospasta

Rapunzel Biologische Kokospasta, 215 g

  • 100% aromatische kokossmaak
  • Alleskunner voor verfijning
  • Bijzonder fijne textuur
€ 3,79 (€ 17,63 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Rapunzel Biologische Witte Tahini (Sesampasta)

Rapunzel Biologische Witte Tahini (Sesampasta), 250 g

  • Gemaakt van gepelde sesam
  • Zorgvuldig en fijngemalen
  • Milde smaak
€ 4,79 (€ 19,16 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Rapunzel Biologische Hazelnotenpralinépasta

Rapunzel Biologische Hazelnotenpralinépasta, 250 g

  • Met 33% geroosterde hazelnoten
  • Bevat zoete lupinemeel
  • Verfijnt gebak en desserts
€ 4,99 (€ 19,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober