Conte de Cesare Condimento Bianco, 500 ml
Frisse smaak & verfijnd aroma
€ 5,99
(€ 11,98 / L, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Harmonieus en goudgeel van kleur
- Gemaakt van heldere druivenmost & wittewijnazijn
- Ideaal voor lichte salades & visgerechten
Bijpassend
Beschrijving
Deze frisse azijnspecialiteit van CONTE DeCESARE is gemaakt van wittewijnazijn en geconcentreerde druivenmost. Dankzij het ontbreken van rijping op houten vaten blijft de azijn prachtig licht van kleur en behoudt hij zijn aangenaam zoete karakter. Perfect om vis, wit vlees, lichte sauzen en bittere salades extra smaak te geven, zonder hun uitstraling te veranderen.
| Art. nr.: | EDH-1002056 |
|---|---|
| Inhoud: | 500 ml |
| EAN: | 9004698301105 |
| Producentnummer: | 1002056 |
| Merken: | Conte de Cesare |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Kan sporen bevatten van: | O - zwaveloxide en sulfieten |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 461 / 110 kj / kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 23 g |
| waarvan Suiker | 22 g |
| Eiwitten | 0,2 g |
| Zout | 0 g |
Ingrediënten
wijnazijn, rektifizierter konzentrierter Traubenmost, kalium metabisulfiet[1]
- Bevat sulfieten
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Conte de Cesare Condimento Bianco
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.900 producten