Tokwaliteit zaden van Schalk Mühle
Zaden: 6 artikelen
Schalk Mühle Biologische Rauwe Zonnebloempitten , 300 g
- 100% uit Oostenrijk
- Veganistisch en lactosevrij
- Voor snacken, koken en bakken
€ 4,49 (€ 14,97 / kg)
Bezorging uiterlijk op 08. oktober
Schalk Mühle Biologische Oostenrijkse Popcorn, 300 g
- 100% uit Oostenrijk
- Gemakkelijk te bereiden
€ 4,49 (€ 14,97 / kg)
Bezorging uiterlijk op 08. oktober
Schalk Mühle Biologische Geroosterde en Gezouten Pompoenpitten, 140 g
- Snacken zonder een slecht geweten!
- Optimale bron van energie
- Veganistisch
€ 4,49 (€ 32,07 / kg)
Bezorging uiterlijk op 08. oktober
Schalk Mühle Biologische Hennepzaad, 300 g
- Uitstekend als topping voor salades
- Geschild en onbehandeld
- Met veel aminozuren
€ 11,99 (€ 39,97 / kg)
Bezorging uiterlijk op 23. oktober
Schalk Mühle Biologische Rauwe Lijnzaad , 300 g
- Hoog Omega 3 gehalte
- Ideaal voor het ontbijt of overdag
- Met waardevolle vitaminen
€ 4,49 (€ 14,97 / kg)
Bezorging uiterlijk op 23. oktober
Schalk Mühle Biologische Rauwe Oostenrijkse Boekweit, 300 g
- Goede smaak
- Biologische kwaliteit
- Veelzijdig
€ 4,49 (€ 14,97 / kg)
Bezorging uiterlijk op 23. oktober
Uit ons magazine:
- Goulashsoep – het Hongaarse nationale gerecht
- Zomerse frisheid met Iced Coffee en Cold Brew
- Zelfgemaakte Aardappelpannenkoeken - Een populair gerecht op feesten en bijeenkomsten in Tsjechië
- De fijne kunst van het op smaak brengen: professionals houden van simpel
- Receptidee: blauwbrood op Italiaanse wijze
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 13.400 producten