Österreichische Bergkräuter Biologische bieslookrolletjes, 10 g

Typische prei smaak

€ 2,99

(€ 299,00 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 10 g

Op voorraad vanaf 20. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 23. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Mild en fris
  • Veelzijdig in gebruik
  • Typische prei smaak

Vaak samen gekocht met Österreichische Bergkräuter Bio Kruidendip Kruiden, 45 g

Österreichische Bergkräuter Biologische bieslookrolletjes, 10 g € 2,99 (€ 299,00 / kg)
Österreichische Bergkräuter Bio Kruidendip Kruiden, 45 g € 4,39 (€ 97,56 / kg)
Totaalprijs: € 7,38
Beschrijving

Het herkomstgebied van bieslook is moeilijk in te schatten, de meningen gaan naar Centraal-Azië en de Middellandse Zee. Bieslook heeft een typische prei-smaak, maar is milder en frisser dan uien. Bieslook wordt vaak gebruikt voor smeersels, kruidenboter, in sauzen en bij aardappelen.

Art. nr.: OEB-5014
Inhoud: 10 g
EAN: 9002902050146
Producentnummer: 5014
Merken: Österreichische Bergkräuter
Certificeringen: AT-BIO-301, Austria Bio Garantie, EU / niet-EU biologisch label, kbA - gecertificeerde biologische teelt
Soort voeding: veganistisch, vegetarisch
Oorsprong: Azië, Europa
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Eigenschappen: Zonder kunstmatige smaakstoffen, Zonder kunstmatige kleurstoffen, Zonder conserveringsmiddelen, Zonder smaakversterkers
Herkomst van de grondstof: Oostenrijk
Ingrediënten

bieslook[1]

  1. uit gecontroleerde biologische teelt
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Österreichische Bergkräutergenossenschaft eGen, Thierberg 1, 4192, Hirschbach, Oostenrijk, www.bergkraeuter.at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Österreichische Bergkräuter Biologische bieslookrolletjes

5,0 van 5 sterren
5 Sterren
1 (100%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

1 Beoordeling