Mohr-Sederl Fruchtwelt

Het familiebedrijf Mohr-Sederl ligt in het zuiden van Neder-Oostenrijk en biedt de beste natuurlijk sappen in een grote verscheidenheid aan smaken. Tijdens de productie van vruchtensap worden andere delicatessen zoals cider en fijne distillaten gecreëerd. Ontdek het bijzondere productassortiment van de familie Sederl en geniet van de beste regionaliteit!

Filteren & Sorteren

Prijzen
Filters

Mohr-Sederl Fruchtwelt: 8 artikelen

Mohr-Sederl Fruchtwelt Appelsap Fruit Juice Box

Mohr-Sederl Fruchtwelt Appelsap Fruit Juice Box, 5 L

  • Makkelijk te gebruiken
  • Natuurlijk bewolkt
  • Met een kraan
€ 15,99 (€ 3,20 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Mohr-Sederl Fruchtwelt Peren Fruit Juice Box

Mohr-Sederl Fruchtwelt Peren Fruit Juice Box, 5 L

  • Gepasteuriseerd
  • Gemaakt met lokale peren
  • Fruitig en verfrissend
€ 19,49 (€ 3,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Mohr-Sederl Fruchtwelt Appel Zure Kers Fruit Juice Box

Mohr-Sederl Fruchtwelt Appel Zure Kers Fruit Juice Box, 5 L

  • Natuurlijk troebel
  • Met een kraan voor eenvoudig vullen
  • Fruitig en verfrissend
€ 21,99 (€ 4,40 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Mohr-Sederl Fruchtwelt Appel-Bes Fruit Juice Box

Mohr-Sederl Fruchtwelt Appel-​Bes Fruit Juice Box, 5 L

  • Sterke & fruitige smaak
  • Natuurlijk bewolkt
  • Gemaakt met lokaal Oostenrijks fruit
€ 21,99 (€ 4,40 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Mohr-Sederl Fruchtwelt Appel-Hudler Fruit Juice Box

Mohr-Sederl Fruchtwelt Appel-​Hudler Fruit Juice Box, 5 L

  • Met Uhudler-druiven
  • Fruitig & verfrissend
  • In een zak van 5L
€ 24,99 (€ 5,00 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Mohr-Sederl Fruchtwelt Winterappel Fruitbox

Mohr-Sederl Fruchtwelt Winterappel Fruitbox, 5 L

  • Voor zomer en winter
  • Natuurlijk troebel
  • Met kraan
€ 22,99 (€ 4,60 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Mohr-Sederl Fruchtwelt Appel Wortel Fruit Juice Box

Mohr-Sederl Fruchtwelt Appel Wortel Fruit Juice Box, 5 L

  • Gemaakt van lokale Oostenrijkse groenten en fruit
  • Met een kraan
  • Makkelijk op te bergen
€ 21,99 (€ 4,40 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Mohr-Sederl Fruchtwelt Appel Bieten Fruit Juice Box

Mohr-Sederl Fruchtwelt Appel Bieten Fruit Juice Box, 5 L

  • Makkelijk te bewaren
  • Met lokaal fruit
  • Perfecte mix
€ 21,99 (€ 4,40 / L)

Bezorging uiterlijk op 21. oktober