Merak Zuurkoolbladeren, 1.450 g
Perfect voor koolroulades, koolrollen en stoofschotels
€ 5,39
(€ 3,72 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Gepekeld in azijn en zout
- 100% natuurlijke ingrediënten
- Veelzijdig in gebruik
Beschrijving
Voor deze specialiteit worden de onvergelijkbaar verse zuurkoolbladeren volgens traditioneel recept ingemaakt met azijn en zout, waardoor ze een aangenaam zure smaak krijgen. Je kunt ze op verschillende manieren op smaak brengen met peper, paprikapoeder, komijn en andere specerijen.
Deze hartige delicatesse smaakt heerlijk gevuld als koolwrap, maar is ook een uitstekende begeleider van gerechten met varkensvlees, rundvlees of gehakt.
| Art. nr.: | MAF-Sarma1350 |
|---|---|
| Inhoud: | 1.450 g |
| EAN: | 5310146007722 |
| Producentnummer: | Sarma1350 |
| Merken: | Merak |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch, Glutenvrij |
| Kan sporen bevatten van: | A - gluten |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder gluten, Zonder kunstmatige smaakstoffen, Zonder kunstmatige kleurstoffen, Zonder conserveringsmiddelen, Zonder smaakversterkers |
Ingrediënten
kruid (Bladeren), drinkwater, azijnzuur (E260), Zout, citroenzuur (E330)
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 67 / 16 kj / kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 3,18 g |
| waarvan Suiker | 1,05 g |
| Eiwitten | 0,74 g |
| Zout | 1,31 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Mama's Food GmbH, LIndengasse 56/18-19, 1070, Wien, Oostenrijk, contact@mamasfood.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Merak Zuurkoolbladeren
4 recensies in andere talen
| 5 Sterren | | 5 | (83%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 0 | (0%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 1 | (16%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
6 beoordelingen
Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 4 recensies in een andere talen.
- Geen recensies beschikbaar
Uit ons magazine:
- Met Tartuflanghe in het truffelbos
- Kijk naar vallende sterren en geniet van bruschetta
- Chutney - Een smaakvolle smaakmaker voor een verscheidenheid aan gerechten
- Peuters & baby's: Het draait allemaal om de juiste voedingsstoffen
- Zelfgemaakte Aardappelpannenkoeken - Een populair gerecht op feesten en bijeenkomsten in Tsjechië
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.800 producten