Wafels & koekjes van Manner

Filteren & Sorteren

Prijzen Highlights Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Wafels & koekjes: 29 artikelen

Manner Citroenwafels

Manner Citroenwafels, 400 (400 g)

  • Knapperig en delicaat
  • Citrus-fris aroma
  • Met echt citroensap
€ 5,99 (€ 14,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Manner Napolitaanse Wafels

Manner Napolitaanse Wafels, 300 g -​ 4 stuks

  • Traditionele specialiteit
  • 5 dunne, knapperige wafels
  • Met hazelnoot-cacaocrème
€ 5,99 (€ 19,97 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Manner Original neapolitan

Manner Manner Original neapolitan, 18 (1.350 g)

  • Krokante wafels
  • Met de fijnste hazelnoot-cacaocrème
€ 25,49 (€ 18,88 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Manner Chocolade Knopen

Manner Chocolade Knopen, 180 g

  • Bijzonder zacht
  • Volgens traditioneel recept
  • Met pure chocolade
€ 4,99 (€ 27,72 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Manner Knuspino

Manner Knuspino, Limoen (110 g)

  • Knapperig en kruimelig
  • 3 lagen wafel
  • 12 stuks per pak
€ 2,29 (€ 20,82 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Manner Lange Vingers

Manner Lange Vingers, 200 g

  • Verleidelijke zoet
  • Gemaakt met het fijnste koekjesdeeg
  • Met scharreleieren
€ 5,69 (€ 28,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Manner Wafel Hartjes

Manner Wafel Hartjes, Sinaasappelcrème (300 g)

  • Knapperige wafels
  • Omhuld met chocolade
€ 6,99 (€ 23,30 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Manner Volkoren Wafels

Manner Volkoren Wafels, 300 (300 g)

  • 100% volkoren
  • 17% voedingsvezels
  • 30% minder suiker
€ 5,99 (€ 19,97 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Manner Chocolade Brownie Wafels - Pak

Manner Chocolade Brownie Wafels -​ Pak, 4 Stuks (300 g)

  • Cacaowafel met cacaoroom
  • Ideaal voor koffie- en theepauzes
  • Bevat fairtrade cacao
€ 5,99 (€ 19,97 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Manner Schoko Snack Mini's - Pak

Manner Schoko Snack Mini's -​ Pak, 3 Stuks (225 g)

  • Krokante, malse cacaowafel
  • Melk enn cacaoroom met stukjes biscuit
  • Pak van 3 met elk 10 stuks
€ 5,89 (€ 26,18 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Manner Lange vingers voor kinderen

Manner Lange vingers voor kinderen, 200 g

  • Bevat honing
  • Vitaminen & Calcium
  • Scharrel eieren
€ 5,39 (€ 26,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Manner Weinbeisser Koekjes

Manner Weinbeisser Koekjes, 180 g

  • Knapperige peperkoek
  • Bedekt met glazuur
  • Zonder conserveermiddelen
€ 2,69 (€ 14,94 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Manner Kokoscrème Wafels

Manner Kokoscrème Wafels, 400 (400 g)

  • Aromatische crème
  • Met 8% geraspte kokos
  • Knapperige platte wafels
€ 5,99 (€ 14,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Manner Törtchen - Hazelnootwafels

Manner Törtchen -​ Hazelnootwafels, 400 g

  • Extra crème
  • Knapperige wafels
  • Speciale cacaosmaak
€ 5,99 (€ 14,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Manner Belvedere mix

Manner Belvedere mix, 400 g

  • Klassieke selectie
  • Geassorteerde koekjes
  • Met Napolitaanse snitten
€ 5,99 (€ 14,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Manner Chocolade Brownie Cakejes

Manner Chocolade Brownie Cakejes, 400 g

  • Dubbele chocolade
  • Veel extra cacaocrème
  • Krokante cacaowafels
€ 5,99 (€ 14,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Manner Fredi-Keks

Manner Fredi-​Keks, 175 g

  • Niet te zoet
  • Ideaal voor onderweg
  • Goudbruin gebakken
€ 2,09 (€ 11,94 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Manner Mozart Wafels

Manner Mozart Wafels, 300 g

  • Fijn aroma
  • Met amandelspijs
  • Pure chocolade
€ 6,99 (€ 23,30 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Manner Wachauer Wafel

Manner Wachauer Wafel, 29 g

  • Fijn aroma
  • Met hazelnootcrème
  • Handig formaat
€ 1,19 (€ 41,03 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Manner Hazelnoot Mignon

Manner Hazelnoot Mignon, 400 g

  • Knapperig en delicaat
  • Pure chocolade
  • Hersluitbare zak
€ 6,99 (€ 17,48 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Manner Snack Mini's

Manner Snack Mini's, chocolade (300 g)

  • 100% fairtrade cacao
  • Met krokante wafels
  • Een bevredigende traktatie voor mensen met een zoetekauw
€ 5,99 (€ 19,97 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Napolitaanse Wafels - Klassiek Nostalgie Blik

Manner Napolitaanse Wafels -​ Klassiek Nostalgie Blik, 600 g

  • Iconisch ontwerp
  • Heerlijke hazelnootwafels
  • Voor verzamelaars
€ 15,99 (€ 26,65 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Manner Crunchies Dark Mix

Manner Crunchies Dark Mix, 130 g

  • Delicate en knapperige wafelblokjes
  • Pure en melkchocolade
  • Eivrij
€ 3,99 (€ 30,69 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Manner Volkoren Eiervingers

Manner Volkoren Eiervingers, 200 g

  • Bevat honing
  • Gemaakt van volkoren meel
  • Scharrel eieren
€ 5,39 (€ 26,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Manner Crunchies White Mix

Manner Crunchies White Mix, 130 g

  • Malse & knapperige wafelblokjes
  • Witte en melkchocolade
  • Eivrij
€ 3,99 (€ 30,69 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Manner Melk Hazelnoot Snack Mini Pak

Manner Melk Hazelnoot Snack Mini Pak, 3 stuks (225 g)

  • Fijne melkcrème
  • Veel extra hazelnootcrème
  • Met knapperige stukjes noten
€ 5,99 (€ 26,62 / kg)

Bezorging uiterlijk op 21. oktober

Manner Mini's Mix

Manner Mini's Mix, 375 g

  • Ideaal om te delen
  • Met 4 populaire variaties
  • 25 mini's per pak
€ 14,59 (€ 38,91 / kg)

Bezorging uiterlijk op 21. oktober

Manner Linzer Koekjes

Manner Linzer Koekjes, 175 g

  • Zanddeeggebakjes
  • Met fijne jam
  • Basis van pure chocolade
€ 2,89 (€ 16,51 / kg)

Bezorging uiterlijk op 21. oktober

Manner Chocolade koekjes

Manner Chocolade koekjes, 150 g

  • Zanddeeggebakjes
  • Zonder gehydrogeneerde vetten
  • Basis van pure chocolade
€ 2,99 (€ 19,93 / kg)

Bezorging uiterlijk op 21. oktober