Manner Crunchies White Mix, 130 g
De spannende mix van lichte & witte chocolade
€ 3,99
(€ 30,69 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Malse & knapperige wafelblokjes
- Witte en melkchocolade
- Eivrij
Beschrijving
Manner Wafer Crunchies White Mix zijn de ideale snack voor elk moment van de dag. De combinatie van knapperige hazelnootwafeltjes omhuld met melkchocolade en chocoladewafeltjes in een laagje witte chocolade zorgt voor een heerlijke smaakbeleving. Perfect voor onderweg, thuis tijdens een filmavond of op kantoor.
| Art. nr.: | MA-1454 |
|---|---|
| Inhoud: | 130 g |
| EAN: | 9015810001780 |
| Producentnummer: | 1454 |
| Merken: | Manner |
| Kan sporen bevatten van: | A - gluten, F - sojabonen, G - melk, H - noten |
| Bewaarinstructies: | Bewaren bij kamertemperatuur, Droog bewaren |
Ingrediënten
suiker, tarwebloem, plantaardige vetten (Kokos, palm), cacaoboter, melkpoeder, 4 % mager cacaopoeder, zoet weipoeder, Cacaomassa, Laktose, 1 % Haselnüsse, Glukose-Fruktose-Sirup, Glukosesirup, emulgator (soja lecithine), weiproduct, coating (Gummi Arabicum), Natürliche Aromen, Zout, rijsmiddel (Natriumhydrogencarbonat)
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2148 / 513 kj / kcal |
| Vet | 27 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 19 g |
| Koolhydraten | 61 g |
| waarvan Suiker | 50 g |
| Eiwitten | 5,1 g |
| Zout | 0,13 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Josef Manner & Comp AG, Wilhelminenstraße 6, 1170 , Wien, Oostenrijk, josef.manner.com/de |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Manner Crunchies White Mix
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.500 producten