Thee van Lipton

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Soort voeding
Filters

thee: 18 artikelen

Lipton Vanilla Caramel Black Tea

Lipton Vanilla Caramel Black Tea, 20 Theezakjes

  • Zoet & harmonieus
  • Warm of koud
  • Voor kenners & theeliefhebbers
€ 2,69 € 2,99 (€ 79,12 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Lipton Orange Black Tea

Lipton Orange Black Tea, 20 Theezakjes

  • Fruitig & verfrissend
  • Hemelse smaak
  • Voor theeliefhebbers
€ 2,69 € 2,99 (€ 79,12 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Lipton Chai Black Tea

Lipton Chai Black Tea, 20 Theezakjes

  • Ideaal om warm van te genieten
  • Intense smaak
  • 20 theezakjes
€ 2,69 € 2,99 (€ 79,12 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Lipton Peach Mango Black Tea

Lipton Peach Mango Black Tea, 20 Theezakjes

  • 20 theezakjes
  • Fruitig & exotisch
  • Warm of koud
€ 2,69 € 2,99 (€ 79,12 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Lipton English Breakfast Black Tea

Lipton English Breakfast Black Tea, 20 Theezakjes

  • 20 theezakjes
  • Thee met volle smaak
  • Praktische verpakking
€ 2,69 € 2,99 (€ 58,48 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Lipton Yellow Label Zwarte Thee

Lipton Yellow Label Zwarte Thee, 25 theezakjes (37,50 g)

  • Milde, zwarte thee
  • Evenwichtig & aromatisch
  • Dagelijks genieten
€ 2,06 € 2,29 (€ 54,93 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Lipton Forest Fruits Black Tea

Lipton Forest Fruits Black Tea, 20 Theezakjes

  • Intens & fruitig
  • Voor theeliefhebbers & ontdekkingsreizigers
  • Praktische theezakjes
€ 2,69 € 2,99 (€ 89,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Lipton Peach Paradise Vruchtenthee

Lipton Peach Paradise Vruchtenthee, 20 theezakjes (34 g)

  • Intense mix van perzik en hibiscus
  • Natuurlijk cafeïnevrij genot
  • Composteerbare theezakjes
€ 2,96 € 3,29 (€ 87,06 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Lipton Zwarte Thee Apple Rhubarb

Lipton Zwarte Thee Apple Rhubarb, 20 theezakjes (30 g)

  • Krachtige thee met appel & rabarber
  • Piramidezakjes voor vol aroma
  • Plantaardige zakjes
€ 2,69 € 2,99 (€ 89,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Lipton Topseller Collection Variety Pack

Lipton Topseller Collection Variety Pack, 180 theezakjes (285 g)

  • Ideaal om te proeven
  • 12 verschillende smaken
  • 15 zakjes per smaak
€ 26,99 € 29,99 (€ 94,70 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Lipton Golden Chamomile Kruidenthee

Lipton Golden Chamomile Kruidenthee, 20 theezakjes (26 g)

  • 66% fijnste kamille
  • Milde honing- en vanillesmaak
  • Natuurlijk zonder cafeïne
€ 2,96 € 3,29 (€ 113,85 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Lipton Smooth Mint - Kruidenthee

Lipton Smooth Mint -​ Kruidenthee, 20 theezakjes (30 g)

  • Pepermunt
  • Natuurlijk zonder cafeïne
  • Composteerbare theezakjes
€ 2,96 € 3,29 (€ 98,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Lipton Ginger Refresh Vruchtenthee

Lipton Ginger Refresh Vruchtenthee, 20 theezakjes (34 g)

  • Citroen ontmoet pittige gember
  • Natuurlijk zonder cafeïne
  • Composteerbare theezakjes
€ 2,96 € 3,29 (€ 87,06 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Black Tea Geschenkset "Discovery Collection"

Lipton Black Tea Geschenkset "Discovery Collection", 50 Theezakjes

  • Inhoud: 50 theezakjes
  • Gemakkelijk te bereiden
  • Elegante geschenkverpakking
€ 8,99 € 9,99 (€ 109,63 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Lipton Lemon Black Tea

Lipton Lemon Black Tea, 20 Theezakjes

  • Fris & revitaliserend
  • Natuurlijke citroensmaak
  • Voor alle theeliefhebbers
€ 2,69 € 2,99 (€ 79,12 / kg)

Bezorging uiterlijk op 19. oktober

Lipton Zwarte Thee Tropical Fruits

Lipton Zwarte Thee Tropical Fruits, 20 theezakjes (34 g)

  • Zwarte thee met tropische vruchten
  • Optimale aroma-ontwikkeling
  • Plantgebaseerde theezakjes
€ 2,69 € 2,99 (€ 79,12 / kg)

Bezorging uiterlijk op 19. oktober

Lipton Earl Grey Black Tea

Lipton Earl Grey Black Tea, 20 Theezakjes

  • 20 theezakjes
  • Ideaal als cadeau
  • Ook lekker met melk
€ 2,69 € 2,99 (€ 84,06 / kg)

Bezorging uiterlijk op 11. november

Lipton Zwarte Thee Blue Fruits

Lipton Zwarte Thee Blue Fruits, 20 theezakjes (34 g)

  • Krachtige zwarte thee met wilde bessen
  • Pyramidezakjes voor intens aroma
  • Duurzame teelt
€ 2,69 € 2,99 (€ 79,12 / kg)

Bezorging uiterlijk op 19. oktober