Lindt

Liefde en passie voor chocolade sinds 1845

De naam Lindt staat voor chocoladegenot op het hoogste niveau. De Maîtres Chocolatiers uit Lindt creëren met veel liefde en perfect vakmanschap exquise chocoladespecialiteiten, waar het Zwitserse bedrijf bekend om staat over de hele wereld

Per categorie shoppen

Filteren & Sorteren

Prijzen Highlights Soort voeding
Filters

Lindt: 1 - 30 van 87 artikelen

Lindt Choco Wafer Melk Bag

Lindt Choco Wafer Melk Bag, 130 g

  • Melkchocolade & cacaowafel
  • Fijnste Gianduja-crème & Genot
  • Ideaal om te delen & cadeau te doen
€ 6,99 (€ 53,77 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Lindt Nuxor Snacks Puur

Lindt Nuxor Snacks Puur, 33 g

  • Donkere Gianduja en hele hazelnoten
  • Romig en aromatisch
  • Inspiratie uit Piemonte
€ 1,99 (€ 60,30 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Lindt Mini Pralines Nougat

Lindt Mini Pralines Nougat, 165 g

  • Harmonieuze selectie
  • 36 kleine meesterwerken
  • Met de hand gemaakt
€ 11,19 € 15,99 (€ 67,82 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Lindt Choco Wafel Assortiment Bag

Lindt Choco Wafel Assortiment Bag, 138 g

  • Chocolade & cacaowafel
  • Fijnste Gianduja-crème & Genot
  • Ideaal om te delen
€ 6,99 (€ 50,65 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Lindt LINDOR Hart Box - Melkchocolade

Lindt LINDOR Hart Box -​ Melkchocolade, 200 g

  • Fijne chocoladecoating
  • Romig-zachte vulling
  • Ideaal als cadeautje
€ 12,74 € 16,99 (€ 63,70 / kg)

Uitverkocht

Lindt Choco Wafer Hazelnoot Bag

Lindt Choco Wafer Hazelnoot Bag, 135 g

  • Geroosterde hazelnoten & cacaowafel
  • Allerbeste Gianduja-crème & genieten
  • Ideaal om te delen & weg te geven met stijl
€ 6,99 (€ 51,78 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Lindt Mini Pralines Wit

Lindt Mini Pralines Wit, 163 g

  • Met truffel en nougat
  • Witte chocolade
  • Ideaal als cadeautje
€ 11,89 € 16,99 (€ 72,94 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Lindt Maître Chocolatier - Melkchocolade

Lindt Maître Chocolatier -​ Melkchocolade, 100 g

  • Pure melkchocolade
  • Heerlijk chocoladeplezier
  • Delicaat smeltend in de mond
€ 2,99 (€ 29,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Maître Chocolatier - Melk en Gepofte Rijst

Lindt Maître Chocolatier -​ Melk en Gepofte Rijst, 100 g

  • Gemaakt van melkchocolade
  • Met gepofte rijst
  • Van hoge kwaliteit
€ 2,99 (€ 29,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Lindt Abrikoos Chocoladereep met Alcohol

Lindt Abrikoos Chocoladereep met Alcohol, 100 g

  • Abrikozenbrandewijn en melkchocolade
  • Delicaat smeltend en vloeibaar gevuld
  • Bevat alcohol
€ 3,99 (€ 39,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Lindt Lindor Bonbons Assorted

Lindt Lindor Bonbons Assorted, 500 g

  • Melkchocolade, pure chocolade & witte chocolade
  • Zacht smeltende Lindor-vulling
  • Handige grootverpakking
€ 26,99 (€ 53,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Lindt Lindor Bonbons Double Chocolate

Lindt Lindor Bonbons Double Chocolate, 137 g

  • 100% melkchocolade
  • Zacht smeltende vulling
  • Grote voorraadverpakking
€ 8,99 (€ 65,62 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Lindt Lindor Karamel Zeezout Melkchocoladereep

Lindt Lindor Karamel Zeezout Melkchocoladereep, 100 g

  • Melkchocolade met karamel vulling
  • Zoet, zout en zacht smeltend
  • Beste kwaliteit
€ 3,99 (€ 39,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Lindt Spaghetti IJs Chocolade

Lindt Spaghetti IJs Chocolade, 100 g

  • De perfecte zomerchocolade
  • Onvergelijkbaar zacht smeltend
  • Heerlijk gevuld
€ 3,99 (€ 39,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Lindt Adventmarkt Chocolade Adventkalender

Lindt Adventmarkt Chocolade Adventkalender , 304 g

  • 24 melkchocolade creaties
  • Nostalgische kerstscène
  • Om uit te vouwen en op te zetten
€ 31,34 € 32,99 (€ 103,09 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Excellence Sinaasappel Pure Chocoladereep

Lindt Excellence Sinaasappel Pure Chocoladereep , 100 g

  • Pure chocolade met stukjes amandel en sinaasappel
  • Fruitig en knapperig
€ 4,99 (€ 49,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Grand Plaisir - Witte Chocolade met Aardbei Amandel

Lindt Grand Plaisir -​ Witte Chocolade met Aardbei Amandel, 150 g

  • Witte chocolade
  • Met stukjes aardbei
  • Gekarameliseerde amandelen
€ 6,99 (€ 46,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Lindt Dubai Style Melkchocolade

Lindt Dubai Style Melkchocolade, 150 g

  • Gevulde melkchocolade
  • Met pistachenoten & engelenhaar
  • Onweerstaanbaar lekker
€ 12,99 (€ 86,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Lindt Rode Melkkan

Lindt Rode Melkkan, 350 g

  • Melkchocolade en met hazelnoten
  • 6 chocoladerepen
  • Vintage look
€ 25,99 (€ 74,26 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Lindt Lindor Bonbons Dark Assorted

Lindt Lindor Bonbons Dark Assorted, 500 g

  • Met 3 verschillende soorten
  • Fijnste pure chocolade
  • Geweldig cadeau-idee
€ 20,99 € 29,99 (€ 41,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Grand Plaisir - Melkchocolade met Dubbele Hazelnoot

Lindt Grand Plaisir -​ Melkchocolade met Dubbele Hazelnoot , 150 g

  • Fijnste melkchocolade
  • Met hazelnoten en amandelen
  • Ultieme chocoladeplezier
€ 6,99 (€ 46,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Lindt Les Grandes Tafel Karamel Noisette

Lindt Les Grandes Tafel Karamel Noisette, 150 g

  • Extra dikke melkchocolade
  • Hele hazelnoten & stukjes karamel
  • Knapperig & aromatisch
€ 6,49 (€ 43,27 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Lindt Nuxor Pure Chocolade Pralines

Lindt Nuxor Pure Chocolade Pralines, 150 g

  • Donkere gianduja en hele hazelnoten
  • Een specialiteit uit Piemonte
  • Elegante geschenkdoos
€ 9,99 (€ 66,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Lindt Tennisballen

Lindt Tennisballen, 110 g

  • Melkchocolade & nougat
  • Voor tennisspelers en fans
  • Fijne vulling
€ 8,79 (€ 79,91 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Lindt Maître Chocolatier - Pure Chocolade

Lindt Maître Chocolatier -​ Pure Chocolade, 100 g

  • Fijnste chocolade
  • 52% cacao
€ 2,99 (€ 29,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Lindt Lindor Dubbele Chocoladereep

Lindt Lindor Dubbele Chocoladereep, 100 g

  • Melkchocolade met een pure vulling
  • Zacht smeltend en intens aromatisch
  • Heerlijk om cadeau te geven
€ 3,99 (€ 39,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Lindt Grand Plaisir Caramel

Lindt Grand Plaisir Caramel, 150 g

  • Pure chocolade
  • Met stukjes karamel
  • Verfijnd met zeezout
€ 6,99 (€ 46,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Lindt Melkchocolade Reep

Lindt Melkchocolade Reep, 100 g

  • Zwitserse melkchocolade
  • Extra delicate smelt
€ 4,99 (€ 49,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Lindt Les Grandes Amandes Fleur de Sel

Lindt Les Grandes Amandes Fleur de Sel, 150 g

  • Pure chocolade, amandelen & zout
  • Bevat fijne fleur de sel
  • Knapperig & subtiel smeltend
€ 6,49 (€ 43,27 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Excellence Karamel Zeezout Pure Chocoladereep

Lindt Excellence Karamel Zeezout Pure Chocoladereep, 100 g

  • Donkere chocolade en karamel bros
  • Knapperig en rijk aan contrasterende smaken
  • Bevat een snufje fleur de sel
€ 4,99 (€ 49,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Het geheim van Lindt: de beste ingrediënten, het bijzonder fijn malen van de cacaobonen en het concheren, het bijzonder intensief roeren van de verwarmde cacaomassa. Alleen de fijnste ingrediënten worden geselecteerd en met precisie samengevoegd om chocolade te maken.

Bij Lindt draait alles om chocolade. Met toewijding en vakmanschap wordt elke reep en bonbon zorgvuldig vervaardigd om een onvergetelijke smaakervaring te garanderen.

Of je nu op zoek bent naar een persoonlijke traktatie of een betekenisvol cadeau, Lindt biedt een scala aan elegante opties die perfect zijn voor elke gelegenheid. Van iconische Lindor-balletjes tot luxe chocoladerepen, elk product is doordrenkt met de passie en toewijding die Lindt al generaties lang kenmerken.

Ontdek de ultieme smaakbeleving van deze must-have chocolade