Lindt LINDOR Witte Chocolade Cornet, 137 g

Een zijdezacht smeltende droom van witte Lindt-chocolade!

Nieuw!

€ 8,45 € 9,39 -10%

(€ 61,68 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 137 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 09. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

Kenmerken & Voordelen

  • Zijdezachte witte Lindt-chocolade
  • Een kern die eindeloos zacht smelt
  • Ideaal om cadeau te geven en zelf van te genieten

Vaak samen gekocht met Lindt Lindt Couverture, Melk (500 g)

Lindt LINDOR Witte Chocolade Cornet, 137 g € 8,45 (€ 61,68 / kg)
Lindt Lindt Couverture, Melk (500 g) € 24,29 (€ 48,58 / kg)
Totaalprijs: € 32,74
Beschrijving

Met de Lindt LINDOR Witte Chocolade Cornet haal je een uitzonderlijk zijdezachte chocoladebelevenis in huis! Zodra je de verfijnde buitenlaag van edele witte chocolade doorbreekt, komt een onweerstaanbaar zacht smeltende kern tevoorschijn die heerlijk op je tong wegsmelt.

Voor deze meesterlijke creatie gebruiken de Maîtres Chocolatiers van Lindt uitsluitend zorgvuldig geselecteerde ingrediënten uit de beste teeltgebieden ter wereld. Ervaar zelf deze zijdezachte smaak, verras je dierbaren met de elegante verpakking of trakteer jezelf op een verfijnd verwenmoment!


De highlights op een rij:

  • Buitenlaag en vloeibaar-romige kern van de fijnste witte chocolade
  • Bereid met de meest edele ingrediënten uit de beste teeltgebieden ter wereld
  • Klassieke Cornet-verpakking – perfect om cadeau te geven of samen te delen

Art. nr.: LS-805641
Inhoud: 137 g
EAN: 8003340805641
Producentnummer: 805641
Merken: Lindt
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Ingrediënten

suiker, cacaoboter, plantaardige vetten (Kokos, palmpitten), melkpoeder, lactose, emulgator (sojalecithine), Natürliche Aromen

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Lindt & Sprüngli (Austria) GmbH, Hietzinger Hauptstraße 1A, 1130 , Wien, Oostenrijk, www.lindt.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Lindt LINDOR Witte Chocolade Cornet

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder