Bespaar 30% en meer

Per categorie shoppen

Filteren & Sorteren

Prijzen Highlights Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

30% Korting en meer: 1 - 30 van 146 artikelen

MAMA's Geroosterde Paprika Salsa - Mild

MAMA's Geroosterde Paprika Salsa -​ Mild, 550 g

  • Hartig, kruidig en romig
  • Vegan en glutenvrij
  • 100% natuurlijke ingrediënten
€ 5,25 € 7,59 (€ 9,55 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

MAMA's Geroosterde Rode Paprika Salsa - Pikant

MAMA's Geroosterde Rode Paprika Salsa -​ Pikant, 550 g

  • Met paprika, tomaten en pepers
  • Hartig van smaak
  • Lekker bij gegrilde gerechten en brood
€ 5,94 € 8,49 (€ 10,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Wiberg Gemengde Peperkorrels

Wiberg Gemengde Peperkorrels, 43 g

  • Groene, witte, zwarte en roze peperkorrels
  • Aangenaam kruidig en aromatisch
  • Hoogwaardige keramische molen
€ 1,84 € 3,69 (€ 42,79 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Lindt Mini Pralines Nougat

Lindt Mini Pralines Nougat, 165 g

  • Harmonieuze selectie
  • 36 kleine meesterwerken
  • Met de hand gemaakt
€ 11,19 € 15,99 (€ 67,82 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Lindt Mini Pralines Wit

Lindt Mini Pralines Wit, 163 g

  • Met truffel en nougat
  • Witte chocolade
  • Ideaal als cadeautje
€ 11,89 € 16,99 (€ 72,94 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Zotter Schokoladen Biologische Mitzi Blue "Liebeshimmel

Zotter Schokoladen Biologische Mitzi Blue "Liebeshimmel, 70 g

  • Voor dat tintelende gevoel in de maag
  • Met rode frambozenhart
  • Korenbloem decoratie
€ 2,79 € 3,99 (€ 39,86 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Qwetch Isotherm Fles - KIDS, 350ml

Qwetch Isotherm Fles -​ KIDS, 350ml, Yosemite rood

  • Houdt tot 12 uur warm
  • Pipetdop
  • BPA-vrij
€ 21,00 € 30,49

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Qwetch Isotherm Cold Cup met Handvat, 600ml

Qwetch Isotherm Cold Cup met Handvat, 600ml, Donkerpaars & goud

  • Houdt tot 12 uur koud
  • Incl. rietje & borstel
  • Siliconen afdichting
€ 20,00 € 40,49

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Pompadour Drinkchocolade, 80%

Pompadour Drinkchocolade, 80%, 220 g (200 g)

  • 80% chocoladegehalte
  • Snelle voorbereiding
  • Onweerstaanbaar chocoladeachtig
€ 5,53 € 7,99 (€ 27,65 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

folkroll Kerst rendier deegroller

folkroll Kerst rendier deegroller, Groot

  • Heel gemakkelijk in gebruik
  • Uitgebreide lasergravure
  • Handgemaakt in Europa
€ 16,47 € 32,99

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Wiberg Zeezout

Wiberg Zeezout, 120 g

  • Zongedroogd zeezout
  • Om te kruiden of als afwerkingszout
  • Hoogste kwaliteit
€ 1,47 € 3,69 (€ 12,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische The Fushion Pure Chocolade + Bes

Zotter Schokoladen Biologische The Fushion Pure Chocolade + Bes, 70 g

  • 70% cacaogehalte
  • Aroma's van zure bessen
€ 3,01 € 4,39 (€ 43,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bialetti Reserveonderdeel - Handvat

Bialetti Reserveonderdeel -​ Handvat, Voor de 6 kopjes Junior Express

  • Een origineel reserveonderdeel van Bialetti
  • Ergonomisch gevormd
  • Gemaakt van kunststof
€ 1,79 € 8,99

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Lindt Lindor Bonbons Dark Assorted

Lindt Lindor Bonbons Dark Assorted, 500 g

  • Met 3 verschillende soorten
  • Fijnste pure chocolade
  • Geweldig cadeau-idee
€ 20,99 € 29,99 (€ 41,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Galup Hazelnoot-Cacaocrème

Galup Hazelnoot-​Cacaocrème, 200 g

  • Bijzonder romig
  • Fijne hazelnootnoot
  • Zachte cacaosmaak
€ 10,85 € 15,59 (€ 54,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Zotter Schokoladen Biologisch Eine süße Entschuldigung

Zotter Schokoladen Biologisch Eine süße Entschuldigung, 70 g

  • In heerlijke melkchocolade
  • Amandelnougat met bros
  • Delicaat smeltende vanilleganache
€ 3,01 € 4,39 (€ 43,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

nu3 Clear Vegan Protein Lemon

nu3 Clear Vegan Protein Lemon, 400 g

  • Helder, licht & vegan
  • Gemaakt van gehydrolyseerd erwteneiwit
  • Minder calorieën
€ 20,99 € 29,99 (€ 52,48 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Pompadour Drinkchocolade

Pompadour Drinkchocolade, 1 kg

  • Bijzonder genot
  • Eenvoudige bereiding
  • Lekker met melk of water
€ 12,53 € 17,99 (€ 12,53 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Supergarden STAR CANDIES Gevriesdroogd Chocolade-ijs

Supergarden STAR CANDIES Gevriesdroogd Chocolade-​ijs, 50 g

  • Gevriesdroogd ijs
  • Heerlijke chocoladesmaak
  • Vederlicht, knapperig & smelt niet
€ 5,59 € 7,99 (€ 111,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Galup La Colomba

Galup La Colomba, 100 g

  • Authentiek recept met sinaasappel
  • Gekonfijt fruit & hazelnoot
  • Knapperige topping met suikerparels
€ 8,33 € 11,99 (€ 83,30 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Pompadour Automaat Drinkchocolade

Pompadour Automaat Drinkchocolade, 1 kg

  • 14% magere cacao
  • Bereiding met water
  • Chocoladeachtige noot
€ 9,45 € 13,59 (€ 9,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Keramische Mok in Gekreukelde Look,  130 ml

Dutchdeluxes Keramische Mok in Gekreukelde Look, 130 ml, Black matt

  • Extravagant ontwerp
  • Gemaakt in Portugal
  • Afmeting: 7,5 x 8 cm
€ 2,97 € 14,89

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Galup Colomba met Citroen & Abrikoos

Galup Colomba met Citroen & Abrikoos, 750 g

  • Krokante hazelnootglazuur
  • Met hele amandelen & suiker kristallen
  • Fijn-mediterrane noot
€ 23,03 € 32,99 (€ 30,71 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Galup Colomba met Zwarte Kers & Chocolade

Galup Colomba met Zwarte Kers & Chocolade, 750 g

  • Zacht gistgebak
  • Met gekonfijte Amarena-kersen
  • Knapperige hazelnootglazuur
€ 24,08 € 34,49 (€ 32,11 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Set Kleine Koeltas met Vershoudbakje - 7 L

guzzini Set Kleine Koeltas met Vershoudbakje -​ 7 L, Peach blossom pink

  • Afmetingen: 22 x 18 x 22 cm
  • Optimale isolatie
  • Magnetronbestendig
€ 17,45 € 34,99 (€ 37,05 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Dutchdeluxes Keramische Kan in Gekreukelde Look

Dutchdeluxes Keramische Kan in Gekreukelde Look, Black matt

  • Gemaakt van hoogovenkeramiek
  • Vaatwasmachinebestendig
  • 2500 ml
€ 9,91 € 49,99

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Kristalzout Granulaat Grof uit de Himalaya Heuvels

Bio-energie Kristalzout Granulaat Grof uit de Himalaya Heuvels, 1000 g doos

  • 100% natuurlijk
  • Zonder jodium
  • Ongebleekt
€ 3,98 € 5,69 (€ 3,98 / kg)

Uitverkocht

Emil – die Flasche® Reserveonderdelen voor Baby-Emil

Emil – die Flasche® Reserveonderdelen voor Baby-​Emil, Dopset wit

  • Beschermende en isolerende thermobeker
  • Reserve glazen fles 250 ml
  • Doppenset
€ 0,98 € 4,99

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische The Fushion Pure Chocolade + Zure Kers

Zotter Schokoladen Biologische The Fushion Pure Chocolade + Zure Kers, 70 g

  • 70% cacao
  • Geraffineerd met couverture
  • Fruitig-zoete smaak
€ 3,01 € 4,39 (€ 43,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Marcato Aluminium Dispenser

Marcato Aluminium Dispenser, Powder Grey

  • Volledig gemaakt van een geanodiseerde aluminiumlegering
  • Geschikt voor diverse voedingsmiddelen
  • Ergonomische vorm
€ 20,45 € 40,99

Bezorging uiterlijk op 08. oktober