Panettone, peperkoek en koekjes voor de kerstperiode

Regionale en internationale kerstbaksels

Peperkoek, panettone of koekjes? Elk land heeft zijn favoriete kerstgebak. Ontdek koekjes en taarten van ambachtelijke bakkerijen uit heel Europa voor de kerstperiode.

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Panettone, peperkoek en koekjes: 8 artikelen

Manner Chocolade Knopen

Manner Chocolade Knopen, 180 g

  • Bijzonder zacht
  • Volgens traditioneel recept
  • Met pure chocolade
€ 4,99 (€ 27,72 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Manner Weinbeisser Koekjes

Manner Weinbeisser Koekjes, 180 g

  • Knapperige peperkoek
  • Bedekt met glazuur
  • Zonder conserveermiddelen
€ 2,69 (€ 14,94 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Manner Belvedere mix

Manner Belvedere mix, 400 g

  • Klassieke selectie
  • Geassorteerde koekjes
  • Met Napolitaanse snitten
€ 5,99 (€ 14,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Manner Linzer Koekjes

Manner Linzer Koekjes, 175 g

  • Zanddeeggebakjes
  • Met fijne jam
  • Basis van pure chocolade
€ 2,89 (€ 16,51 / kg)

Bezorging uiterlijk op 21. oktober

MOGLi Biologische Winter Speculaaskoekjes

MOGLi Biologische Winter Speculaaskoekjes, 125 g

  • Delicate sinaasappelsmaak
  • Gezoet met agavesiroop
  • Zonder palmvet
€ 2,69 (€ 21,52 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar

Galup Pandora Klassieker

Galup Pandora Klassieker, 1.000 g

  • Met de hand gemaakt
  • Feestelijke vorm
  • Bijzonder luchtig deeg
€ 32,49 (€ 32,49 / kg)

Bezorging uiterlijk op 13. oktober

Galup Carré met Wilde Bessen & Witte Chocolade

Galup Carré met Wilde Bessen & Witte Chocolade, 400 g

  • Met hazelnootglazuur & hagelslag
  • Fruitige bessen
  • Rechthoekige vorm
€ 10,19 (€ 25,48 / kg)

Uitverkocht

Galup Kleine Cake Snack met Appel

Galup Kleine Cake Snack met Appel, 100 g

  • Heerlijke Mini Panettone
  • Zonder rozijnen
  • Met hazelnootglazuur & gekonfijte appel
€ 3,49 (€ 34,90 / kg)

Uitverkocht