Holle Biologische Fruitreep - Peer en Appel, 25 g
Fruitige snack voor kleine kinderen
€ 0,97
(€ 38,80 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Vanaf de 12e maand
- Vrij van toegevoegde suiker
- Met speltwafels
Vergelijkbare producten
Beschrijving
De fruitige reep met een heerlijke vulling van havervlokken, appel en peren is een ideaal tussendoortje voor kinderen vanaf 12 maanden. Speltwafels maken het makkelijk om de reep vast te houden en voorkomen plakkerige vingers. Gemaakt zonder toegevoegde suiker.
| Art. nr.: | XDK-HOL-2157601 |
|---|---|
| Inhoud: | 25 g |
| EAN: | 7640161879058 |
| Producentnummer: | 2157601 |
| Merken: | Holle |
| Leeftijdsadvies: | vanaf 12 maanden |
| Certificeringen: | EU / niet-EU biologisch label |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Kan sporen bevatten van: | G - melk, H - noten, N - sesamzaad |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder toegevoegde suikers, Zonder toegevoegd zout |
Ingrediënten
38 % perensapconcentraat[1], 22 % havervlokken[1], 16 % appelpoeder[1], 7 % gedroogde peren[1], 6 % speltwafel[1] (spelt tarwebloem[1], aardappelzetmeel[1]), Rijstmeel[1], zonnebloemolie[1], aardappelzetmeel[1]
- van biologische landbouw
Bevat haver en spelt. Kan sporen bevatten van noten, soja, melk en sesam.
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1444 / 345 kj / kcal |
| Vet | 5 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,7 g |
| Koolhydraten | 68 g |
| waarvan Suiker | 37 g |
| Eiwitten | 4,5 g |
| Zout | 0,03 g |
Belangrijke informatie over het gebruik van baby- en kindersnacks
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Holle baby food AG, Berner Weg 23, 79539, Lörrach, Duitsland, www.holle.de |
|---|
Bijpassend
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Holle Biologische Fruitreep - Peer en Appel
| 5 Sterren | | 0 | (0%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 1 | (100%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
1 Beoordeling
- Geen recensies beschikbaar
Uit ons magazine:
- Gooi kolen op het vuur, we gaan barbecuen - tips van Bake Affair
- Zelfgemaakte Aardappelpannenkoeken - Een populair gerecht op feesten en bijeenkomsten in Tsjechië
- Zomerse frisheid met Iced Coffee en Cold Brew
- Peuters & baby's: Het draait allemaal om de juiste voedingsstoffen
- Kijk naar vallende sterren en geniet van bruschetta
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.800 producten