Fijnproevers basics van Herbaria

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Specerijen voor Fijnproevers: 27 artikelen

Herbaria Biologische Saffraandraadjes

Herbaria Biologische Saffraandraadjes, 0,50 g

  • Intense kleur
  • Zeer aromatisch
  • Met de hand geoogst
€ 10,49 (€ 20.980,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Herbaria Biologische Gemalen Saffraan

Herbaria Biologische Gemalen Saffraan, 0,50 g

  • Intense kleur
  • Zeer aromatisch
  • Met de hand geoogst
€ 10,49 (€ 20.980,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Herbaria Biologische Koriander - Heel

Herbaria Biologische Koriander -​ Heel, 40 g

  • Biologische kwaliteit
  • Voorzichtig gedroogd
€ 5,99 (€ 149,75 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Herbaria Biologische Marjolein

Herbaria Biologische Marjolein, 15 g

  • Voorzichtig gedroogd
  • Intens kruidig aroma
  • Ideaal voor aardappelen en gebraden gans
€ 6,49 (€ 432,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Herbaria Biologische Kurkuma - Fijngemalen

Herbaria Biologische Kurkuma -​ Fijngemalen, 25 g

  • Herkomst: Zuid-India
  • Licht pikant en een beetje bitter
  • Voor rijst en couscous
€ 4,99 (€ 199,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Herbaria Biologische Gedroogde Oregano

Herbaria Biologische Gedroogde Oregano, 20 g

  • Voorzichtig gedroogd
  • Van het UNESCO Werelderfgoed
€ 5,99 (€ 299,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Herbaria Bio Kaneel, Gemalen

Herbaria Bio Kaneel, Gemalen, 60 g

  • Afkomstig uit het Kerinci-Seblat National Park
  • Perfect voor gebak & desserts
  • Warme geur
€ 6,99 (€ 116,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Herbaria Biologische Tijm

Herbaria Biologische Tijm, 20 g

  • Voorzichtig gedroogd
  • Ideaal om mee te kruiden
  • Pittige smaak
€ 5,99 (€ 299,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Herbaria Biologische Zoete Paprika

Herbaria Biologische Zoete Paprika, 65 g

  • Uit de zonovergoten regio Szeged
  • Traditioneel op stenen molens gemalen
  • Heerlijk bij soepen en stoofschotels
€ 9,99 (€ 153,69 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Herbaria Biologische Komijn, Heel

Herbaria Biologische Komijn, Heel, 50 g

  • Intens, nootachtig geroosterd aroma
  • Hele zaden voor optimale versheid
  • Zoetige, licht bittere smaaknuance
€ 7,99 (€ 159,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Herbaria Biologische Komijn, Hele Zaden

Herbaria Biologische Komijn, Hele Zaden, 55 g

  • Intense smaak met een citrustoets
  • Licht zoete geur
  • Hele zaden
€ 6,99 (€ 127,09 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Herbaria Biologische Citroentijm

Herbaria Biologische Citroentijm, 10 g

  • Citroen en kruidige smaak
  • Glazen strooier
  • Navulbaar
€ 4,99 (€ 499,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Herbaria Basilicum, Biologisch

Herbaria Basilicum, Biologisch, 15 g

  • Gesneden
  • Zachtjes gedroogd
  • Herbruikbare strooier
€ 4,99 (€ 332,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Herbaria Biologische Hot'n Spicy Kruidenmolen

Herbaria Biologische Hot'n Spicy Kruidenmolen, 20 g

  • Gedroogde birds eye pepers
  • Hele peulen
  • Zeer heet
€ 6,99 (€ 349,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Herbaria Organische Lavas

Herbaria Organische Lavas , 8 g

  • Ideaal voor hartige gerechten
  • Glazen strooier
  • Navulbaar
€ 4,99 (€ 623,75 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Herbaria Biologische Zwarte Komijn

Herbaria Biologische Zwarte Komijn, 40 g

  • Nootachtig-peperige smaak
  • Glazen strooier
  • Navulbaar
€ 4,99 (€ 124,75 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Herbaria Gehakte Rozemarijn

Herbaria Gehakte Rozemarijn, 40 g

  • Gebruik spaarzaam
  • Zeer aromatisch
  • Verfijnt aardappel- en paddenstoelengerechten
€ 5,99 (€ 149,75 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Herbaria Biologische Peterselie

Herbaria Biologische Peterselie, 8 g

  • Frisse smaak
  • Glazen strooier
  • Navulbaar
€ 4,99 (€ 623,75 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Herbaria Biologische Gedroogde Dille

Herbaria Biologische Gedroogde Dille, 10 g

  • Geteeld op een familieboerderij
  • Voorzichtig gedroogd
  • Magnifieke smaak
€ 4,99 (€ 499,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Herbaria Biologische Rozemarijn

Herbaria Biologische Rozemarijn , 22 g

  • Bittere smaak
  • Glazen strooier
  • Navulbaar
€ 4,99 (€ 226,82 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Herbaria Biologisch Venkelzaad - Heel

Herbaria Biologisch Venkelzaad -​ Heel, 40 g

  • Zaden uit Antalya
  • Afkomstig van gecontroleerde biologische teelt
  • Voorzichtig gedroogd
€ 5,99 (€ 149,75 / kg)

Bezorging uiterlijk op 21. oktober

Herbaria Biologische Rode Uien - Bioland

Herbaria Biologische Rode Uien -​ Bioland, 50 g

  • Aromatisch
  • Fruitig
  • Delicaat geroosterd aroma
€ 5,99 (€ 119,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 21. oktober

Biologische Mediterrane Kruiden Geschenkset

Herbaria Biologische Mediterrane Kruiden Geschenkset

  • Met 2 kruidenmixen
  • Voor mediterrane gerechten
  • In geschenkverpakking
€ 19,99

Bezorging uiterlijk op 21. oktober

Herbaria Biologische Beierse Kruiden Geschenkset

Herbaria Biologische Beierse Kruiden Geschenkset

  • Met 2 kruidenmengsels
  • Ideaal voor fijnproevers
  • In geschenkverpakking
€ 19,99

Bezorging uiterlijk op 21. oktober

Herbaria Biologische Tijm

Herbaria Biologische Tijm, 20 g

  • Voor ovengroenten, vis & vlees
  • Aangenaam kruidig mediterraan aroma
  • Fijn verkruimelde blaadjes
€ 6,49 (€ 324,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 21. oktober

Herbaria Biologische Lentekruiden Geschenkset

Herbaria Biologische Lentekruiden Geschenkset

  • Met 2 kruidenmixen
  • Voor salades, vis, groenten, enz.
  • In geschenkverpakking
€ 19,99

Bezorging uiterlijk op 21. oktober

Herbaria Biologische Kardemom - Heel

Herbaria Biologische Kardemom -​ Heel, 20 g

  • Uit Sri Lanka
  • Met de hand geoogst
  • Gecontroleerde biologische teelt
€ 6,99 (€ 349,50 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar