Herbaria Biologisch Venkelzaad - Heel, 40 g

Pittige, frisse smaak

€ 5,99

(€ 149,75 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 40 g

Op voorraad vanaf 16. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op woensdag, 21. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Zaden uit Antalya
  • Afkomstig van gecontroleerde biologische teelt
  • Voorzichtig gedroogd

Vaak samen gekocht met Herbaria Biologische Koriander - Heel, 40 g

Herbaria Biologisch Venkelzaad - Heel, 40 g € 5,99 (€ 149,75 / kg)
Herbaria Biologische Koriander - Heel, 40 g € 5,99 (€ 149,75 / kg)
Totaalprijs: € 11,98
Beschrijving

Hele venkelzaden afkomstig uit de uitlopers van het Taurusgebergte in de zuidelijke Turkse regio Antalya.

Tip: voor een vol aroma, plet of rooster de venkelzaden vlak voor het koken in een vijzel.

Art. nr.: HK-5004181
Inhoud: 40 g
EAN: 4021269140821
Producentnummer: 05004181
Merken: Herbaria
Certificeringen: Bio Siegel, EU / niet-EU biologisch label, kbA - gecertificeerde biologische teelt
Bewaarinstructies: Droog bewaren
Eigenschappen: Zonder kunstmatige smaakstoffen, Zonder kunstmatige kleurstoffen, Zonder conserveringsmiddelen, Zonder smaakversterkers
Herkomst van de grondstof: Turkije
Ingrediënten

venkel[1]

  1. uit gecontroleerde biologische teelt
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Herbaria Kräuterparadies GmbH, Kirchdorfer Str. 14a, 83052, Bruckmühl, Duitsland, www.herbaria.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Herbaria Biologisch Venkelzaad - Heel

5,0 van 5 sterren
5 Sterren
3 (100%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

3 beoordelingen

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder