Greenomic Tartufo Panna Cotta, 1 kg
Hartig en smeltend op de tong
€ 59,99
(€ 59,99 / kg, Incl. 9% BTW
Soorten:
Kenmerken & Voordelen
- Pralines van fijne chocolade
- Met witte chocolade
- Glutenvrij
Beschrijving
Hartige en smeltende witte chocoladepralines met panna cotta smaak. Glutenvrij recept. Perfect voor echte pralinefans.
Inhoud: 72 - 75 stuks
| Art. nr.: | GRE-5021 |
|---|---|
| Inhoud: | 1 kg |
| Producentnummer: | 5021 |
| Merken: | Greenomic |
| Soort voeding: | Glutenvrij |
| Oorsprong: | Italië |
| Kan sporen bevatten van: | G - melk, H - noten |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder gluten |
Ingrediënten
Witte chocolade (suiker, melkpoeder, cacaoboter), sojalecithinen (E322)[1], vanille smaak, hazelnootpasta, 3 % crème poeder, Cacaopoeder, aroma
- Emulgatoren
Kan sporen van melk en andere noten bevatten.
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2382 / 569 kj / kcal |
| Vet | 41 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 16 g |
| Koolhydraten | 39 g |
| waarvan Suiker | 37 g |
| Eiwitten | 9 g |
| Zout | 0,17 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Greenomic Delikatessen GmbH & Co. KG, Kornblumenweg 8 , 73730, Esslingen, Duitsland, www.greenomic.de |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Greenomic Tartufo Panna Cotta
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.800 producten