FLYING GOOSE Sriracha Zwarte Peper Chilisaus, 200 ml
Heet & pittig
€ 3,89
(€ 19,45 / L, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Extra pittig dankzij 61% Spaanse peper
- Kruidige smaak
- Ideaal voor wokgerechten
Bijpassend
Beschrijving
Sriracha zwarte peper chilisaus combineert 61% chilipeper met zwarte peper (1,5%) en knoflook om een aromatische, pittige saus te creëren. Het is perfect voor iedereen die van heet houdt, maar ook een pittige pepersmaak kan waarderen. Ideaal als dip, voor gegrilde gerechten, wokgerechten of om vlees en groenten op smaak te brengen.
| Art. nr.: | KK-8272 |
|---|---|
| Inhoud: | 200 ml |
| EAN: | 8853662060071 |
| Producentnummer: | 8272 |
| Merken: | FLYING GOOSE |
| Soort voeding: | veganistisch, Glutenvrij |
| Bewaarinstructies: | Binnen 60 dagen na opening consumeren, Buiten bereik van kinderen bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder gluten |
Ingrediënten
61 % Chilli, suiker, Zout, knoflook, 1,5 % Schwarzer Pfeffer (Piper nigrum), zuurteregelaars (azijnzuur (E260), citroenzuur (E330)), water, smaakversterker (mononatriumglutamaat (E 621)), natuurlijke pepersmaak, stabilisator (xanthaangom (E415)), Conserveermiddel (Kaliumsorbaat (E202))
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 582 / 139 kj / kcal |
| Vet | 1 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,2 g |
| Koolhydraten | 29 g |
| waarvan Suiker | 27 g |
| Eiwitten | 1,9 g |
| Zout | 8,5 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | FLYING GOOSE, Industriestraße 40-42, 28876, Oyten, Duitsland, www.flyinggoosebrand.com/de |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor FLYING GOOSE Sriracha Zwarte Peper Chilisaus
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.500 producten