FLYING GOOSE Sriracha Pittige & Zoete Chilisaus, 200 ml
Perfecte balans van pittigheid & zoetheid
€ 3,19
(€ 15,95 / L, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Medium pittig dankzij 45% Spaanse peper
- Harmonieuze balans
- Ideaal voor gegrilde gerechten
Bijpassend
Beschrijving
Sriracha hot & sweet Chilisaus combineert 45% chilipeper met een aangename zoetheid en aromatische knoflook. Ideaal voor iedereen die van heet houdt, maar ook van een zoete smaak. Het is veelzijdig en kan worden gebruikt als dip, voor barbecues, voor wokgerechten of om vlees en groenten op smaak te brengen.
| Art. nr.: | KK-8285 |
|---|---|
| Inhoud: | 200 ml |
| EAN: | 8853662056944 |
| Producentnummer: | 8285 |
| Merken: | FLYING GOOSE |
| Soort voeding: | veganistisch, Glutenvrij |
| Bewaarinstructies: | Binnen 60 dagen na opening consumeren, Buiten bereik van kinderen bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder gluten |
Ingrediënten
45 % Chilli, suiker, water, Zout, knoflook, gemodificeerd tapiocazetmeel, zuurteregelaar (azijnzuur (E260)), stabilisator (xanthaangom (E415)), smaakversterker (mononatriumglutamaat (E 621)), Conserveermiddel (Kaliumsorbaat (E202)), kleurstof (paprika-extract (E160c))
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 595 / 142 kj / kcal |
| Vet | 0,5 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,1 g |
| Koolhydraten | 33 g |
| waarvan Suiker | 32 g |
| Eiwitten | 1,2 g |
| Zout | 4 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | FLYING GOOSE, Industriestraße 40-42, 28876, Oyten, Duitsland, www.flyinggoosebrand.com/de |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor FLYING GOOSE Sriracha Pittige & Zoete Chilisaus
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.500 producten