Vruchtenthee van English Tea Shop

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Thee Certificeringen Soort voeding
Filters

Vruchtenthee: 7 artikelen

English Tea Shop Organic Super Berries

English Tea Shop Organic Super Berries, 20 Theezakjes

  • Bessen & munt op rooibos
  • Heet & ijskoud een genot
  • Plastic-vrije verpakking
€ 3,99 (€ 88,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 26. oktober

English Tea Shop Bio Sneeuwpop: Felix Schneeflocke

English Tea Shop Bio Sneeuwpop: Felix Schneeflocke, 2 g

  • Robuuste theepiramide
  • Vruchtenthee met rooibos
  • Met bessen & groene munt
€ 0,99 (€ 495,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

English Tea Shop Biologische Elf Fleißiger Weihnachtself

English Tea Shop Biologische Elf Fleißiger Weihnachtself, 1 piramidezakje (2 g)

  • Met hibiscus, ananas & citroengras
  • Exotische fruitige smaak
  • Lief kartonnen figuurtje
€ 0,99 (€ 495,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

English Tea Shop Biologische Opa Kerstman

English Tea Shop Biologische Opa Kerstman, 1 piramidezakje (2 g)

  • Hibiscus, rozenbottel & appel
  • Met kaneel en munt
  • Zoet cadeau-idee
€ 0,99 (€ 495,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

English Tea Shop BIO Mango Splash

English Tea Shop BIO Mango Splash, 20 theezakjes (40 g)

  • Heet & ijskoud een genot
  • Fris-fruitige smaak
  • Met mango & citroengras
€ 3,99 (€ 99,75 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

English Tea Shop BIO Tropical Mint

English Tea Shop BIO Tropical Mint, 20 theezakjes (40 g)

  • Heet & ijskoud een genot
  • Verfrissende smaak
  • Witte thee & pepermunt
€ 3,99 (€ 99,75 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

English Tea Shop Youthful Me, Biologische Wellnessthee

English Tea Shop Youthful Me, Biologische Wellnessthee, 20 Theezakjes

  • Met bessen, rozenbottel & hibiscus
  • Geselecteerde biologische ingrediënten
  • Plastic-vrije verpakking
€ 3,99 (€ 133,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober