Haas Quittin 4:1, 48 g
Zuinig inmaken & makkelijk bewaren
€ 3,99
(€ 83,13 / kg, Incl. 21% BTW
-
Haas
Quittin 2:1
Fruitig inmaken in een handomdraai
€ 3,99(€ 83,13 / kg) -
Haas
Quittin 1:1
Fruitig inmaken met gewone suiker & pectine
€ 2,99(€ 87,94 / kg) -
Haas
Hassa
Betrouwbare houdbaarheid & kwaliteit bij inmaken
€ 0,99(€ 33,00 / kg) -
Haas
Quittin 3:1
Fruitig confituurplezier zonder vet, in een mum van tijd
€ 2,99(€ 62,29 / kg) -
Haas
Quittin 4:1
Zuinig inmaken & makkelijk bewaren
€ 3,99(€ 83,13 / kg) -
Haas
Aardbei-Quttin 2:1
Met minder suiker inmaken & eenvoudig bewaren
€ 3,99(€ 83,13 / kg)
Kenmerken & Voordelen
- Ideaal voor jam, chutney en gelei
- Slechts 250g suiker per kilo fruit
- Eenvoudig en ruimtebesparend op te bergen
Beschrijving
Quittin 4:1 van Haas is een suikerbesparend geleermiddel dat je samen met gewone kristalsuiker gebruikt voor het maken van huisgemaakte jam en gelei. Voor 1 kilo fruit heb je maar één pakje van deze geleerhulp en 250 gram suiker nodig. Zo maak je eenvoudig heerlijke, minder zoete creaties.
| Art. nr.: | EDH-1006222 |
|---|---|
| Inhoud: | 48 g |
| EAN: | 9055500163077 |
| Producentnummer: | 1006222 |
| Merken: | Haas |
| Kan sporen bevatten van: | G - melk |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
Pectine (E440), Laktose, dextrose, 66 % zuurteregelaar (citroenzuur (E330)), Conserveermiddel (Kaliumsorbaat (E202)), koolzaadolie poeder (Koolzaadolie, Maltodextrin)
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1302 / 311 kj / kcal |
| Vet | 0,38 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,03 g |
| Koolhydraten | 51,3 g |
| waarvan Suiker | 51,13 g |
| Eiwitten | 0,32 g |
| Zout | 0,81 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Oostenrijk, www.weltvonhaas.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Haas Quittin 4:1
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.850 producten