Haas Germ Single, 21 g
droge gist om te bakken & in voorraad te houden
€ 1,29
(€ 61,43 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Direct bakken zonder voorgist en dus tijd besparen
- Lange houdbaarheid
- Eenvoudig alle ingrediënten samen mengen
Beschrijving
Bakken gaat nu nog sneller! Met deze droge gist hoef je geen tijd meer te besteden aan het maken van een voorgist. Alle ingrediënten kunnen direct samen in de kom – lekker makkelijk en zo mengt alles perfect door elkaar. Dat scheelt kostbare tijd, of je nu brood, pizza of zoet gistgebak wilt maken. Dankzij de lange houdbaarheid is deze gist altijd handig om op voorraad te hebben voor spontane bakmomenten.
| Art. nr.: | EDH-10100546 |
|---|---|
| Inhoud: | 21 g |
| EAN: | 90555039 |
| Producentnummer: | 10100546 |
| Merken: | Haas |
| Soort voeding: | veganistisch |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
gist, emulgator (sorbitaanmonostearaat)
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1478 / 353 kj / kcal |
| Vet | 6,5 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 1,3 g |
| Koolhydraten | 12 g |
| waarvan Suiker | 0,5 g |
| Eiwitten | 49 g |
| Zout | 0,3 g |
| Vezels | 25 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Oostenrijk, www.weltvonhaas.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Haas Germ Single
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.850 producten