Haas Bourbon Vanillesuiker, 24 g
Luxe aroma voor desserts, sauzen en gebak
€ 1,29
(€ 53,75 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Met echte bourbonvanillepeul
- Subtiele zoetheid met een rijke smaak
- Perfect voor taarten, ovengerechten en warme dranken
Beschrijving
Deze vanillesuiker geeft je zoete creaties een extra elegante twist. Het poeder is gemaakt van echte, fijn gemalen bourbonvanillepeul en zorgt voor een intens, natuurlijk aroma. Ideaal voor luchtige cake, fluweelzachte room, fruitige sauzen en warme ovengerechten. Ook koffie en melkspecialiteiten krijgen een verrassend volle smaak door een vleugje van deze vanillesuiker.
| Art. nr.: | EDH-17029095 |
|---|---|
| Inhoud: | 24 g |
| EAN: | 9055500000273 |
| Producentnummer: | 17029095 |
| Merken: | Haas |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
suiker, 7 % gemalen bourbon vanillestokjes
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1650 / 394 kj / kcal |
| Vet | 0,7 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | <0,1 g |
| Koolhydraten | 95 g |
| waarvan Suiker | 94 g |
| Eiwitten | <0,5 g |
| Zout | <0,01 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Oostenrijk, www.weltvonhaas.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Haas Bourbon Vanillesuiker
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.850 producten