Plantensappen voor het hele gezin

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Plantensappen: 4 artikelen

Obsthof Retter Biologisch Wortel-Elixer Knoflook

Obsthof Retter Biologisch Wortel-​Elixer Knoflook, 500 ml

  • Vers geperst
  • Zonder kunstmatige aroma's
  • Puur of verdund met water
€ 17,91 € 19,99 (€ 35,82 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

nu3 Bio Aloe Vera Juice

nu3 Bio Aloe Vera Juice, 1.000 ml

  • Uit directe persing
  • Natuurlijk gepasteuriseerd
  • Geen toegevoegde suiker, laag in calorieën & vegan
€ 14,39 € 15,99 (€ 14,39 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Retterchen Biologisch Wortel-Elixer Knoflook

Obsthof Retter Retterchen Biologisch Wortel-​Elixer Knoflook, 190 ml

  • Vrij van suiker
  • Markante, kruidige intensiteit
  • Onmiskenbaar karakter
€ 8,91 € 9,99 (€ 46,89 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Obsthof Retter Biologisch Artisjok Directsap

Obsthof Retter Biologisch Artisjok Directsap, 250 ml

  • Bitter karakter
  • Zacht geperst
  • Voor dagelijks genot
€ 17,01 € 18,99 (€ 68,04 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober