Davert Biologische Groene Spelt, 500 g
Hartig met een subtiele rokerige toets
€ 4,29
(€ 8,58 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Hartige, kruidige rooksmaak
- Gedroogd boven een beukenhoutvuur
- Ideaal voor burgers en stoofschotels
Beschrijving
Ontdek het kruidige geheim van de vleesloze keuken! Grünkern is halfvolgroeiende spelt, die traditioneel boven een beukenhoutvuur wordt gedroogd. Dit proces geeft het koren zijn onmiskenbare, hartig-rokerige aroma.
Of het nu als heel graan is voor stevige salades, gemalen voor de beroemde Grünkernburgers of als een stevige toevoeging in stoofschotels – dit inheemse graan voegt diepte en karakter toe aan je gerechten.
Bereiding:
- Breng de Grünkern in de dubbele hoeveelheid licht gezouten water aan de kook.
- Laat 35-40 minuten met de deksel op de pan zachtjes koken op laag vuur.
| Art. nr.: | XEC-URT-15410 |
|---|---|
| Inhoud: | 500 g |
| EAN: | 4019339154106 |
| Producentnummer: | 15410 |
| Merken: | Davert |
| Certificeringen: | Bio Siegel, EU / niet-EU biologisch label |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Kan sporen bevatten van: | F - sojabonen, H - noten, M - mosterd, N - sesamzaad, P - lupine |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
Spelt[1]
- uit gecontroleerde biologische productie
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1436 / 343 kj / kcal |
| Vet | 2,7 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,4 g |
| Koolhydraten | 63 g |
| waarvan Suiker | 0,8 g |
| Vezels | 9,9 g |
| Eiwitten | 12 g |
| Zout | <0,01 g |
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Davert Biologische Groene Spelt
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.800 producten