Honing van Darbo

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Soort voeding
Filters

Honing: 10 artikelen

Darbo Oostenrijkse Bijenteelthoning

Darbo Oostenrijkse Bijenteelthoning, 500 g

  • Stroperig en smeerbaar
  • Beste kwaliteit
  • Traceerbare oorsprong
€ 8,54 € 9,49 (€ 17,08 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Darbo Fijne Boshoning

Darbo Fijne Boshoning, 1 kg

  • Speciale kwaliteit
  • Zoet, pittig, scherp
  • Typische donkere kleur
€ 14,01 € 15,59 (€ 14,01 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

Darbo Fijne Bloemenhoning

Darbo Fijne Bloemenhoning, Glas -​ 500 g

  • Uit Europa en Mexico
  • Pittige en zoete smaak
  • Stroperige structuur
€ 7,10 € 7,89 (€ 14,20 / kg)

Bezorging uiterlijk op 21. oktober

Darbo Acaciahoning met Bloesemhoning

Darbo Acaciahoning met Bloesemhoning, Dispenser (500 g)

  • Aromatisch & zoet
  • Zorgvuldig geproduceerd
  • Van geselecteerde honing
€ 7,55 € 8,39 (€ 15,10 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Darbo Wilde Bloemenhoning - Knijpfles

Darbo Wilde Bloemenhoning -​ Knijpfles, 300 g

  • Uit Mexico
  • Milde tot krachtige smaak
  • Smeerbare textuur
€ 5,39 € 5,99 (€ 17,97 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Darbo Boshoning - Knijpfles

Darbo Boshoning -​ Knijpfles, 300 g

  • Gemaakt met honing uit Spanje en Griekenland
  • Kruidige smaak
  • Gemakkelijk te doseren
€ 5,21 € 5,79 (€ 17,37 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Darbo Bosbessen & Bloesemhoning

Darbo Bosbessen & Bloesemhoning, 500 g

  • 50 % boshoning
  • 50 % bloesemhoning
  • In een praktische dispenser
€ 8,01 € 8,99 (€ 16,02 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Darbo Zonnebloemhoning

Darbo Zonnebloemhoning, 500 g

  • Heerlijk aromatisch
  • Romige consistentie
  • Milde smaak
€ 7,88 € 8,79 (€ 15,76 / kg)

Bezorging uiterlijk op 02. november

Darbo Lindehonig

Darbo Lindehonig, 500 g

  • Fijne, romige consistentie
  • Licht muntachtige smaak
  • Veelzijdige smaak
€ 7,89 € 8,79 (€ 15,78 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar

Darbo Hochland Honig

Darbo Hochland Honig, 500 g

  • Krachtige smaak
  • Amberkleurig
  • Van Mexicaanse hoogvlakten
€ 6,35 € 7,09 (€ 12,70 / kg)

Bezorging uiterlijk op 21. oktober