Fijne individuele kruiden van Cosmoveda

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Individuele Kruiden: 24 artikelen

Cosmoveda Bio Fijngemalen Kruidnagel

Cosmoveda Bio Fijngemalen Kruidnagel, 80 g

  • Krachtig & zuinig
  • Voor een bijzondere smaaknuance
€ 8,99 € 9,99 (€ 112,38 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Cosmoveda Bio Grofgemalen Lavas

Cosmoveda Bio Grofgemalen Lavas, 70 g

  • Onmiskenbaar aroma
  • Ook bekend als maggiplant
  • Uit eigen fairtrade projecten
€ 9,81 € 10,99 (€ 140,14 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Cosmoveda Bio Grofgemalen Tijm

Cosmoveda Bio Grofgemalen Tijm, 40 g

  • Intense smaak
  • Veelzijdig
  • Uit eigen fairtrade projecten
€ 3,41 € 3,79 (€ 85,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Cosmoveda Bio Grofgemalen Oregano

Cosmoveda Bio Grofgemalen Oregano, 25 g

  • Mediterraan kruid
  • Pittige noot
  • Veelzijdig
€ 3,14 € 3,49 (€ 125,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Cosmoveda Bio Hele Saffraan

Cosmoveda Bio Hele Saffraan, 0,1 g (0,10 g)

  • Heeft een sterke gele kleur
  • Voor zoete gerechten
  • Voor curry's
€ 2,69 € 2,99 (€ 26.900,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Cosmoveda Bio Groffe Kerrieblaadjes

Cosmoveda Bio Groffe Kerrieblaadjes, 5 g

  • Een belangrijke specerij
  • Past goed bij dalgerechten
  • Grove bladeren
€ 1,34 € 1,49 (€ 268,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Cosmoveda Bio Grofgemalen Korianderblaadjes

Cosmoveda Bio Grofgemalen Korianderblaadjes, 15 g

  • Erg populair
  • Algemeen gebruik
€ 2,69 € 2,99 (€ 179,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Cosmoveda Bio Gesneden Rozemarijn

Cosmoveda Bio Gesneden Rozemarijn, 50 g

  • Zeer aromatisch
  • Populair in de Middellandse Zee
  • Ideaal in salades & soepen
€ 4,49 € 4,99 (€ 89,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 30. oktober

Cosmoveda Bio Gesneden Salie

Cosmoveda Bio Gesneden Salie, 30 g

  • Erg populair in Italië
  • Veelzijdig
  • Van onze eigen fairtrade projecten
€ 3,59 € 3,99 (€ 119,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Cosmoveda Bio Grofgemalen Basilicum

Cosmoveda Bio Grofgemalen Basilicum, 30 g

  • Aangenaam pittig
  • Veelzijdig
  • UIt eigen fairtrade projecten
€ 3,59 € 3,99 (€ 119,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Cosmoveda Bio Grofgemalen Majoraan

Cosmoveda Bio Grofgemalen Majoraan, 20 g

  • Perfect voor hartige gerechten
  • Ook geschikt als thee
  • Uit eigen fairtrade projecten
€ 3,14 € 3,49 (€ 157,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Cosmoveda Bio Dillezaad

Cosmoveda Bio Dillezaad, 25 g

  • Bevat essentiële oliën
  • Perfect voor inmaken
  • Ook geschikt als thee
€ 2,69 € 2,99 (€ 107,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Cosmoveda Bio Gesneden Daslook

Cosmoveda Bio Gesneden Daslook, 20 g

  • Veelzijdig
  • Vergelijkbaar met knoflook
  • Heerlijk in soep
€ 3,14 € 3,49 (€ 157,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Cosmoveda Bio Fijngemalen Koriander

Cosmoveda Bio Fijngemalen Koriander, 70 g

  • Ingrediënt in kerriepoeder
  • Past in dalgerechten, sauzen, brood & chutneys
  • Herkomst: India
€ 6,11 € 6,79 (€ 87,29 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Cosmoveda Bio Grofgemalen Dragon

Cosmoveda Bio Grofgemalen Dragon, 25 g

  • Populair in de Franse & Italiaanse keuken
  • Ideaal in sauzen
  • Fair Trade
€ 3,59 € 3,99 (€ 143,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Cosmoveda Bio Grofgemalen Bonenkruid

Cosmoveda Bio Grofgemalen Bonenkruid, 30 g

  • Lichte scherpte
  • Veelzijdig
  • Uit eigen fairtrade projecten
€ 3,14 € 3,49 (€ 104,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Cosmoveda Bio Grofgemalen Peterselie

Cosmoveda Bio Grofgemalen Peterselie, 100 g

  • Aangenaam aroma
  • Veelzijdig
  • Uit eigen fairtrade projecten
€ 13,41 € 14,99 (€ 134,10 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Cosmoveda Bio Fijngemalen Saffraan

Cosmoveda Bio Fijngemalen Saffraan, 0,1 g (0,10 g)

  • Heeft een sterke gele kleur
  • Voor zoete gerechten
  • Voor curry's
€ 2,69 € 2,99 (€ 26.900,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Cosmoveda Bio Dillepuntjes

Cosmoveda Bio Dillepuntjes, 30 g

  • Zeer populair in Europa
  • Veelzijdig
  • Uit eigen fairtrade projecten
€ 3,59 € 3,99 (€ 119,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Cosmoveda Bio Gesneden Dille

Cosmoveda Bio Gesneden Dille, 20 g

  • Zeer populair in Europa
  • Veelzijdig
  • Uit eigen fairtrade projecten
€ 3,14 € 3,49 (€ 157,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Cosmoveda Bio Hele Koriander

Cosmoveda Bio Hele Koriander, 200 g

  • Zoete aromatische noot
  • De zaden bevatten cumarine & linalool
€ 12,51 € 13,99 (€ 62,55 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Cosmoveda Bio Hele Kruidnagel

Cosmoveda Bio Hele Kruidnagel, 70 g

  • Perfect voor Garam Masala
  • Voor die speciale smaaknuance
€ 8,54 € 9,49 (€ 122,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Cosmoveda Bio Gesneden Bijvoet

Cosmoveda Bio Gesneden Bijvoet, 30 g

  • Intens kruid
  • Ideaal voor hartige gerechten
  • Uit eigen fairtrade projecten
€ 3,59 € 3,99 (€ 119,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Cosmoveda Bio Hele Laurierblaadjes

Cosmoveda Bio Hele Laurierblaadjes, 10 g

  • Intens aroma
  • Uitstekend bij hartige gerechten
  • Ook voor het inleggen van komkommers
€ 2,24 € 2,49 (€ 224,00 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar