Cosmoveda Bio Instant Spicy Chai Latte, 800 g
Peper voor een goede smaakmaker
€ 24,99
(€ 31,24 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Intens van smaak
- Exquise ingrediënten
- Volgens traditioneel recept
Beschrijving
Exquise ingrediënten als kardemom, kaneel, peper, gember en kruidnagel zijn hiervoor verantwoordelijk. Voor jou gemaakt volgens traditioneel recept.
Aanbevolen gebruik: Voor 1 grote kop (250 ml), giet heet water over 3 volle theelepels, verfijn met haver, rijst of sojadrank, roer en geniet.
Let op:
- Bevat zuivelproducten
- Genoeg voor ongeveer 14 koppen
| Art. nr.: | XAY-COS-163284 |
|---|---|
| Inhoud: | 800 g |
| EAN: | 4032108163284 |
| Producentnummer: | 163284-DE |
| Merken: | Cosmoveda |
| Certificeringen: | Biologisch gecertificeerd, Fairtrade |
| Soort voeding: | vegetarisch, Glutenvrij |
| Product Relaunch: | Wegens een productherlancering kan de verpakking of het etiket van het geleverde product visueel afwijken van de getoonde productafbeelding. |
| Eigenschappen: | Zonder gluten |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1532 / 366 kj / kcal |
| Vet | 0,55 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,34 g |
| Koolhydraten | 66,42 g |
| waarvan Suiker | 66,42 g |
| Eiwitten | 21,66 g |
| Zout | 0,95 g |
Ingrediënten
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Cosmoveda e.K., Knappenweg 4, 01983, Freienhufen, Duitsland, www.cosmoveda.de |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Cosmoveda Bio Instant Spicy Chai Latte
1 recensie in een andere taal
| 5 Sterren | | 0 | (0%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 0 | (0%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 1 | (100%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
1 Beoordeling
Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 1 recensie in een andere taal
- Geen recensies beschikbaar
Uit ons magazine:
- Polenta met Carbonada - Een specialiteit uit de Italiaanse Valle d'Aosta
- Zelfgemaakte Aardappelpannenkoeken - Een populair gerecht op feesten en bijeenkomsten in Tsjechië
- Chutney - Een smaakvolle smaakmaker voor een verscheidenheid aan gerechten
- Vier recepten voor de herfstkeuken
- Een topper op alle feesten: huisgemaakte kroketten uit Cádiz
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.800 producten