Ingelegd fruit en jam van Brezzo

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Certificeringen
Filters

Ingelegd Fruit en Jam: 6 artikelen

Brezzo Abrikozencompote

Brezzo Abrikozencompote, 380 g

  • Zongerijpte vruchten
  • Aromatisch en zoet
  • Klassiek bijgerecht voor dessert
€ 7,99 (€ 21,03 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Prugne Sciroppate al Vino Moscato d’Asti D.O.C.G.

Brezzo Prugne Sciroppate al Vino Moscato d’Asti D.O.C.G., 600 g

  • Handgeplukte pruimen
  • Verfijnd met Moscato d'Asti
  • Ideaal bij ijs & desserts
€ 8,73 € 9,79 (€ 22,97 / kg Uitlekgewicht)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Brezzo Biologische Bosbessenconfiture Extra

Brezzo Biologische Bosbessenconfiture Extra, 210 g

  • Van rijpe bessen
  • Gezoet met appelsap
  • Zonder conserveringsmiddelen
€ 5,59 (€ 26,62 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Brezzo Perzikconfiture Extra

Brezzo Perzikconfiture Extra, 350 g

  • Perziken & bruine suiker
  • Hoog fruitgehalte
€ 7,29 (€ 20,83 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Brezzo Kersencompote

Brezzo Kersencompote, 600 g

  • Hele kersen
  • Geconserveerd in siroop
  • Uit Piemonte
€ 10,29 (€ 17,15 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Brezzo Perzikcompote

Brezzo Perzikcompote, 600 g

  • Zongerijpt fruit
  • Met de hand verwerkt
  • Ingemaakt in siroop
€ 8,69 (€ 14,48 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar