BioArt Sprüche Gratuliere! Genieße den Moment.., 70 g
Fruitige knapperige chocoladebeleving
€ 7,99
(€ 114,14 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Perfect uitgebalanceerde smaak
- Knapperig en vol aroma
- Met krokante amandel
Bijpassend
Beschrijving
Deze bijzondere chocoladereep brengt romige melkchocolade samen met knapperige amandel en frisse mandarijnvlokken. De combinatie van zachte zoetheid, een heerlijke crunch en fruitige frisheid maakt dit een verrassende traktatie. Perfect voor liefhebbers van originele chocoladecreaties.
| Art. nr.: | BIOG-326049 |
|---|---|
| Inhoud: | 70 g |
| EAN: | 9006241310763 |
| Producentnummer: | 326049 |
| Merken: | BioArt |
| Certificeringen: | EU biologisch keurmerk |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2453 / 586 kj / kcal |
| Vet | 41 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 26 g |
| Koolhydraten | 48 g |
| waarvan Suiker | 47 g |
| Vezels | 2,1 g |
| Eiwitten | 6,9 g |
| Zout | 0,21 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Oostenrijk, office@bioart.at, www.bioart.at |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor BioArt Sprüche Gratuliere! Genieße den Moment..
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.800 producten