BioArt Paprika Chips, 100 g
Knapperige chips met een vleugje paprika
€ 4,99
(€ 49,90 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Mild-kruidige smaak
- Heerlijk krokant en goudgeel
- Vegan recept
Bijpassend
Beschrijving
Deze biologische chips worden gemaakt van zorgvuldig geselecteerde aardappelen en met schil gebakken. Ze worden langzaam goudgeel gebakken in biologische zonnebloemolie, waardoor de pure aardappelsmaak en een onweerstaanbaar knapperige bite behouden blijven. De milde paprikakruiden zorgen voor een verfijnd, hartig aroma en maakt deze chips tot een favoriet tussendoortje voor elk moment.
| Art. nr.: | BIOG-332856 |
|---|---|
| Inhoud: | 100 g |
| EAN: | 9006241302089 |
| Producentnummer: | 332856 |
| Merken: | BioArt |
| Certificeringen: | EU biologisch keurmerk |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1997 / 477 kj / kcal |
| Vet | 24 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 2,6 g |
| Koolhydraten | 56 g |
| waarvan Suiker | 2,1 g |
| Vezels | 5,2 g |
| Eiwitten | 5,9 g |
| Zout | 1,4 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Oostenrijk, office@bioart.at, www.bioart.at |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor BioArt Paprika Chips
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.800 producten