BioArt Chocolade I mog di, 70 g
Klassieke combinatie van chocolade & koffie
€ 7,99
(€ 114,14 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Intense koffiearoma
- Perfect in balans
- Fijnzoete smaak
Bijpassend
Beschrijving
Deze chocoladereep brengt romige melkchocolade samen met de uitgesproken smaak van koffie. De perfecte balans tussen zachte zoetheid en het volle karakter van koffie zorgt voor een heerlijk verfijnde traktatie. Ideaal voor liefhebbers van klassieke chocolade met een verrassende, diepe smaak.
| Art. nr.: | BIOG-326053 |
|---|---|
| Inhoud: | 70 g |
| EAN: | 9006241310756 |
| Producentnummer: | 326053 |
| Merken: | BioArt |
| Certificeringen: | EU biologisch keurmerk |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2453 / 586 kj / kcal |
| Vet | 41 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 26 g |
| Koolhydraten | 48 g |
| waarvan Suiker | 47 g |
| Eiwitten | 6,9 g |
| Zout | 0,21 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Oostenrijk, office@bioart.at, www.bioart.at |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor BioArt Chocolade I mog di
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.800 producten