Snoep van BIO PRIMO

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Snoep: 8 artikelen

Bio Fruitgom (zonder gelatine)

BIO PRIMO Bio Fruitgom (zonder gelatine), Fruitmix (100 g)

  • Verschillende fruitsmaken
  • Zacht kauwplezier
  • Veganistisch, lactose- en glutenvrij
€ 1,59 (€ 15,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Raw Reep Salted Caramel

BIO PRIMO Biologische Raw Reep Salted Caramel, 35 g

  • Vegan & glutenvrij
  • Met pinda
  • Snack voor tussendoor
€ 1,39 (€ 39,71 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bio Honingwafels

BIO PRIMO Bio Honingwafels, 175 g

  • Zachte honingvulling, malse wafels
  • Fairtrade gecertificeerd
  • Lekkere afwisseling
€ 3,29 (€ 18,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Energy Balls Amandel & Kokos

BIO PRIMO Biologische Energy Balls Amandel & Kokos, 30 g

  • Zoet & exotisch
  • Vegan & glutenvrij
  • Met dadelpasta
€ 0,99 (€ 33,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bio Banaan & Pinda Energy Ball

BIO PRIMO Bio Banaan & Pinda Energy Ball, 30 g

  • Veganistisch
  • Glutenvrij
  • Ideaal om mee te nemen
€ 0,99 (€ 33,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Energy Balls Hazelnoot & Cacao

BIO PRIMO Biologische Energy Balls Hazelnoot & Cacao, 30 g

  • Zoet & wrang
  • Vegan & glutenvrij
  • Met dadelpasta
€ 0,99 (€ 33,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Raw Reep Banaan & Pinda

BIO PRIMO Biologische Raw Reep Banaan & Pinda, 35 g

  • Vegan & glutenvrij
  • Met erwteneiwit
  • Een tussendoortje voor je training
€ 1,39 (€ 39,71 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Raw Reep Cacao & Sinaasappel

BIO PRIMO Biologische Raw Reep Cacao & Sinaasappel, 35 g

  • Vegan & glutenvrij
  • Natuurlijke sinaasappelsmaak
  • Voor tussendoor
€ 1,39 (€ 39,71 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober