Bahlsen - zoete specialiteiten voor kleine momenten van genot

Een selectie van koekjes en peperkoekcreaties, gemaakt volgens traditionele methoden.

Filteren & Sorteren

Prijzen Soort voeding
Filters

Bahlsen: 3 artikelen

Bahlsen Jupiter Melkchocolade

Bahlsen Jupiter Melkchocolade, 200 g

  • Malse peperkoek
  • Zacht smeltende melkchocolade
  • Harmonisch zoete smaak
€ 5,49 (€ 27,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bahlsen Akora Melkchocolade

Bahlsen Akora Melkchocolade, 150 g

  • Zachte textuur
  • Fruitig-kruidige smaak
  • Met appel- en abrikozenvulling
€ 4,49 (€ 29,93 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bahlsen Contessa Original

Bahlsen Contessa Original, 200 g

  • Vegetarische samenstelling
  • Krokante chocoladelaag aan de onderzijde
  • Verfijnd met kaneel, kruidnagel en sinaasappel
€ 5,49 (€ 27,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bahlsen staat al meer dan 130 jaar voor verfijnd gebak volgens de Duitse baktraditie. De heerlijke koekjes en kruidkoekspecialiteiten worden bereid volgens beproefde recepten, met veel aandacht voor detail. Daarbij hecht Bahlsen grote waarde aan een verantwoorde omgang met de zorgvuldig geselecteerde ingrediënten – een overtuiging die het merk tot op de dag van vandaag kenmerkt.