Kruidenmixen voor warme dranken van Ankerkraut

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Soort voeding
Filters

Warme dranken: 3 artikelen

Ankerkraut Glühweinkruiden

Ankerkraut Glühweinkruiden, 60 g

  • Eenvoudigebereiding
  • Altijd een succes
  • Fijn gekruid
€ 5,39 € 5,99 (€ 89,83 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ankerkraut Golden Milk

Ankerkraut Golden Milk, 75 g

  • Om in warme melk te roeren
  • Oosterse smaak
  • Met kurkuma
€ 5,39 € 5,99 (€ 71,87 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ankerkraut Witte Glühweinkruiden

Ankerkraut Witte Glühweinkruiden, 55 g

  • Snel en gemakkelijk te bereiden
  • Met kaneel, appel en sinaasappel
  • Aromatisch en smaakvol
€ 4,94 € 5,49 (€ 89,82 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober