Ankerkraut Die Nachricht (The Godfather), 70 g
Filmwaardige smaakmaker voor vis & vega
€ 6,49
(€ 92,71 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Speciale editie 'The Godfather'
- Voor grill, pan & oven
- Perfect bij vis, groenten & halloumi
Bijpassend
Beschrijving
Met deze speciale editie ‘Die Nachricht’ serveer je een culinair hoogstandje dat je familie niet snel zal vergeten. De krachtige melange geeft alle visgerechten een unieke twist en tovert zelfs groenten of halloumi om tot een onweerstaanbaar gerecht met een vleugje Corleone. Een klein beetje is al genoeg om van simpele ingrediënten een aanbod te maken waar niemand aan tafel nee tegen zegt.
| Art. nr.: | AK-4062988021886 |
|---|---|
| Inhoud: | 70 g |
| EAN: | 4062988021886 |
| Producentnummer: | 4062988021886 |
| Merken: | Ankerkraut |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder smaakversterkers, Zonder palmolie |
Ingrediënten
Basilicum, Meersalz, ruwe rietsuiker, knoflook, groene peper, Zitronenschale, citroen fruitpoeder (citroensapconcentraat, Maltodextrin), geplette pepers
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1013 / 242 kj / kcal |
| Vet | 1,8 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,5 g |
| Koolhydraten | 44 g |
| waarvan Suiker | 32 g |
| Eiwitten | 7,3 g |
| Zout | 25,8 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Ankerkraut GmbH, Reindorfer Osterberg 75, 21266, Jesteburg, Duitsland, www.ankerkraut.de |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Ankerkraut Die Nachricht (The Godfather)
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.800 producten