Siroop en sappen van Alnatura

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Siroop & sappen: 1 - 30 van 34 artikelen

Alnatura Biologisch Rode Bietensap

Alnatura Biologisch Rode Bietensap, 1 L

  • Vers sap
  • Naturland-kwaliteit
  • Vegan
€ 2,49 (€ 2,49 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Alnatura Biologische Wortelsap

Alnatura Biologische Wortelsap, 1 L

  • Direct sap
  • Biologische kwaliteit
  • Mild-zuur van smaak
€ 2,19 (€ 2,19 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologisch Druivensap, Natuurlijk Troebel

Alnatura Biologisch Druivensap, Natuurlijk Troebel, 1 L

  • 100% direct sap
  • Gemaakt van rode druiven
  • Smaakt puur & verdund
€ 2,89 (€ 2,89 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Alnatura Biologische Citroen Directsap

Alnatura Biologische Citroen Directsap, 200 ml

  • Directsap
  • Biologische kwaliteit
  • Veganistisch
€ 1,79 (€ 8,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Alnatura Biologisch Citroensap

Alnatura Biologisch Citroensap, 750 ml

  • Biologische kwaliteit
  • Vegan
  • Spaanse en Italiaanse citroenen
€ 4,59 (€ 6,12 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Gefermenteerde Directsap - Rode Bieten

Alnatura Biologische Gefermenteerde Directsap -​ Rode Bieten, 500 ml

  • Als drank of ingedrediënt
  • 100% biologische teelt
  • Zoet-aromatisch met milde zuren
€ 1,79 (€ 3,58 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Gefermenteerde Directsap - Zuurkool

Alnatura Biologische Gefermenteerde Directsap -​ Zuurkool, 500 ml

  • Vers geperst sap
  • Puur of gemengd
  • Verfijnd met zeezout
€ 1,79 (€ 3,58 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Alnatura Biologisch Direct Tomatensap

Alnatura Biologisch Direct Tomatensap, 500 ml

  • Vegan
  • Met zeezout
  • Gemaakt van Italiaanse tomaten
€ 1,79 (€ 3,58 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Alnatura Biologisch Limoensap

Alnatura Biologisch Limoensap, 200 ml

  • Om te drinken of om mee te koken
  • 100% biologische teelt
  • Veganistisch
€ 1,99 (€ 9,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Alnatura Biologische Directsap - Roze Grapefruit

Alnatura Biologische Directsap -​ Roze Grapefruit, 750 ml

  • 100% direct sap
  • Vers geperst
  • Fruitige smaak
€ 4,49 (€ 5,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

BBiologische Gefermenteerde Directsap - Wortel

Alnatura BBiologische Gefermenteerde Directsap -​ Wortel, 500 ml

  • 100% direct sap
  • Rijk aan provitamine A
  • Om te drinken of te koken
€ 1,79 (€ 3,58 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Alnatura Biologische Perensap

Alnatura Biologische Perensap, 750 ml

  • Heldere direct sap
  • Biologische kwaliteit
  • Puur of aangelengd
€ 2,69 (€ 3,59 / L)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

Alnatura Biologisch Vers Wortelsap

Alnatura Biologisch Vers Wortelsap, 330 ml

  • Puur drinkgenot
  • 100% Demeter biologische teelt
  • Hersluitbare glazen fles
€ 1,59 (€ 4,82 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Alnatura Biologisch Ontbijtsap

Alnatura Biologisch Ontbijtsap, 750 ml

  • Fruitig en mild
  • Voorzichtig verwerkt
  • Met fruit en wortelsap
€ 3,29 (€ 4,39 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Rodebietensap, Vers van het Veld

Alnatura Biologische Rodebietensap, Vers van het Veld, 330 ml

  • Vers van het veld geperst
  • Biologische kwaliteit
  • Hersluitbare glazen fles
€ 1,49 (€ 4,52 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Alnatura Biologisch Vers Groentesap

Alnatura Biologisch Vers Groentesap, 330 ml

  • Aromatische smaak
  • Met wortel, bleekselderij en rode biet
  • Om te drinken of als soepbasis
€ 1,59 (€ 4,82 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Alnatura Biologische Gembershot

Alnatura Biologische Gembershot, 250 ml

  • Biologische kwaliteit
  • Vegan
  • Gembersap (gecombineerd met vruchtensappen)
€ 3,29 (€ 13,16 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Alnatura Biologische Appelsap Troebel

Alnatura Biologische Appelsap Troebel, 1 L

  • Troebele directe persing
  • Biologische kwaliteit
  • Puur of met bruiswater
€ 2,69 (€ 2,69 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Troebele Direct Sap - Rode Druif

Alnatura Biologische Troebele Direct Sap -​ Rode Druif, 330 ml

  • Puur of om te verdunnen
  • Praktische verpakking van 330 ml
  • Veganistisch
€ 1,49 (€ 4,52 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Alnatura Biologische perzik-passievrucht ijsthee

Alnatura Biologische perzik-​passievrucht ijsthee, 500 ml

  • Weinig calorieën
  • Exotisch en fruitig
  • Zwarte thee-infusie
€ 1,49 (€ 2,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Alnatura Biologische Milde Appelsap Ongefilterd

Alnatura Biologische Milde Appelsap Ongefilterd, 1 L

  • Extramilde appelsoorten
  • Biologische kwaliteit
  • Puur of met water
€ 2,49 (€ 2,49 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Alnatura Biologisch Directsap - Multi Vrucht

Alnatura Biologisch Directsap -​ Multi Vrucht, 750 ml

  • 100% direct sap
  • Fruitig en exotisch
  • Zachtjes gepersd
€ 3,09 (€ 4,12 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Alnatura Biologische Kurkumashot

Alnatura Biologische Kurkumashot, 250 ml

  • Biologische kwaliteit
  • Vegan
  • Gember (kurkuma, mango, sinaasappelsap)
€ 3,29 (€ 13,16 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Alnatura Bio Shot Rode Biet & Gember

Alnatura Bio Shot Rode Biet & Gember, 250 ml

  • Vegan recept
  • Rijk aan vitamine C
  • Fruitig & licht zuur
€ 3,39 (€ 13,56 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Alnatura Biologisch Gembersap

Alnatura Biologisch Gembersap, 200 ml

  • Biologische kwaliteit
  • Vegan
  • Fruitig-pittige smaak
€ 4,49 (€ 22,45 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Alnatura Biologisch Sinaasappelsap

Alnatura Biologisch Sinaasappelsap, 1 L

  • 100% geperst sap
  • Smaakt puur en verdund
  • Van biologische landbouw
€ 4,49 (€ 4,49 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Alnatura Biologisch Appel-Mango Vers Sap

Alnatura Biologisch Appel-​Mango Vers Sap, 330 ml

  • Gemaakt van sappige appels
  • Met pure mangopulp
  • Zachte verwerking
€ 1,79 (€ 5,42 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Alnatura Biologische Pruimendrank

Alnatura Biologische Pruimendrank, 750 ml

  • Pruimensap
  • Gecombineerd met aroniasap
  • Smaakvol en zoet
€ 3,19 (€ 4,25 / L)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

Alnatura Biologisch Groentesap

Alnatura Biologisch Groentesap, 500 ml

  • Vers geperst sap
  • Verfijnd met kruidenzout
  • Ideaal voor soepen en sauzen
€ 1,79 (€ 3,58 / L)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

Alnatura Biologische Zwarte Bes

Alnatura Biologische Zwarte Bes, 750 ml

  • Biologische kwaliteit
  • Vegan
  • Nectar (25% direct sap)
€ 2,69 (€ 3,59 / L)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober