Alnatura Biologische IJsthee, Perzik-Passievrucht, 500 ml

Verfrissend drinkgenot op warme zomerdagen

€ 1,49

(€ 2,98 / L, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 500 ml

Nog 5 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Weinig calorieën
  • Exotisch en fruitig
  • Zwarte thee-infusie

Vaak samen gekocht met Alnatura Bioland-chips in de Ketel Gebakken met Gerookte Paprika, 125 g

Alnatura Biologische IJsthee, Perzik-Passievrucht, 500 ml € 1,49 (€ 2,98 / L)
Alnatura Bioland-chips in de Ketel Gebakken met Gerookte Paprika, 125 g € 2,49 (€ 19,92 / kg)
Totaalprijs: € 3,98
Beschrijving

Met de Alnatura Biologische IJsthee in de smaak perzik en passievrucht beleef je op warme zomerdagen een verfrissend, fruitig en exotisch drinkgenot. De caloriearme ijsthee op basis van zwarte thee en stevia smaakt bijzonder fris als je hem goed koelt of serveert met ijsblokjes.

Art. nr.: MM-201286
Inhoud: 500 ml
EAN: 4104420142121
Producentnummer: 201286
Merken: Alnatura
Certificeringen: EU / niet-EU biologisch label
Oorsprong: Duitsland
Bewaarinstructies: Na opening koelen en binnen enkele dagen consumeren
Ingrediënten

88 % infusie[1] (zwarte thee[3], stevia[3]), 4,3 % perzik pulp[3], 4,3 % druivensap[2], 3 % passievruchtensap[3], citroensap[3]

  1. Inhoud extract: 1,2 g / l
  2. Concentraat / van biologische landbouw
  3. uit biologische landbouw
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 ml
Energie 71 / 17 kj / kcal
Vet 0,5 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0,1 g
Koolhydraten 4,2 g
  waarvan Suiker 4,1 g
Vezels 0,5 g
Eiwitten 0,5 g
Zout 0,01 g
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.alnatura.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Alnatura Biologische perzik-passievrucht ijsthee

2 recensies in andere talen

4,0 van 5 sterren
5 Sterren
1 (50%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
1 (50%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

2 beoordelingen

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 2 recensies in een andere talen.